SzZs1981

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019

Babor Húsvéti Ampulla Tojás 2019
2019. június 10.
(!)

Én is tesztelésre kaptam, nagyon boldog voltam mikor meghozta a futár ezt a gyönyörű dobozt, tele izgalmas kis fiolákkal!
Bevallom, nem 14 egymást követő nap használtam el, egyrészt mert bőséges adagok, így nekem 2 használatra is bőven elég egy kis üvegcse, másrészt mivel kombinált a bőröm, inkább kis mennyiségekkel kísérletezek ha újdonságról van szó, és beillesztem a rutinom lépési közé.
Az előttem szólók már részletezték a illatot/színt/állagot, ezért csak azt tenném hozzá, hogy nekem egyik sem okozott irritációt, könnyen beszívódó és rétegezhetőek voltak, és összességében egy kisimultabb, egészségesebb, pihentebb bőrképet adtak az arcomnak.
Korábban nem értékeltem az ilyen kollekciókat, azt gondoltam hogy egy termék (család)ot kell találnom ami ideális a bőrömnek, és aztán azt használni kitartóan és következetesen. Aztán a legjobb szerek mellett is előfordult, hogy nem értem el látványos javító eredményt, irritált, fakó vagy mérges lett a bőröm, és akkor valami teljesen új kellett, ami átsegíti a holtponton.
Ezek mind koncentrált hatóanyagtartalmú szérumok, így pont megadják azt a kis pluszt, ami - nekem - alkalmanként használva látványos és hatásos.
Ilyen célból jó szívvel ajánlom és én is szívesen használom majd őket a jövőben is.

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30

REN Clear Skincare Clean Screen Mineral SPF30
2019. április 21.

Első vélemény?! 🥳🤩😎
4. napja használom ezt a fényvédőt, és gyanús hogy a szezon sztárja lesz nálam!!
Fehér színű, enyhén gyógynövényes illatú krém, nem túl sűrű, nem is túl híg.
Pillanatok alatt beleolvad a bőrbe, a legelején kicsit fehér, de pár percet várva szinte láthatatlan, csak az egységesítő, mattító hatása látszik, mint egy primernek.
Fontos, hogy kombinált, szárazfoltos bőrrel is alá kell hidratálnom, úgy kellemes viselet, nélküle mintha szárítana.
Mint minden fényvédő után, ezután is alapos esti tisztítás kell, de nem tapasztalom hogy komedogén lenne.
Sminkelni is szépen lehet rá, nekem a dewy formulákkal jobban működik, ha vmi semi-matt vagy matt alapozót teszek rá, azzal (nekem) már “poros” lesz.
Összességében imádnivaló, könnyed, szilikon-, alkohol-, kémiai szűrő mentes, nagyon elégedett vagyok vele!

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation

Image Skincare I Conceal Flawless Foundation
2018. július 11.

Nekem egyértelműen a kedvenc alapozó termékem.
Nagyon kellemes, bőrbe olvadó, magas fedésű alapozó, természetes bőrhatást eredményez, nem ül ki, nem gyűrődik,
Kézzel és tömött ecsettel is szépen el lehet dolgozni, magas az SPF tartalma, és szépek az összetevői, nem terheli a bőrt.
Csak ajánlani tudom, csillagos ötös!

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ