TaBePa

Regisztráció dátuma: 2015. december 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ilcsi Probiotikumos Szérum

Ilcsi Probiotikumos Szérum
2018. november 19.

A vegyes, vízhányos, érzékeny bôrömre javasolta a kozmetikus. Az illata, és állaga nagyon tetszik, a kiszerelés, csomagolás is szép. De ennyiben tudom összefoglalni a pozítivumait. Annyira nem éreztem hidratálást vagy más simító hatást- sajnos nem lett szebb a bôrképem, ráadásul 1-2 napon belül kiújult a seborrheám...Mivel "fokozott faggyúrendellenességgel küzdő bőrre, a hormonváltozással vagy egyéb táplálkozási vagy belső szervrendszerek működésének zavarával kialakuló aknékra javasolt", így ez különösen váratlan volt a számomra. Adtam neki 1 hónap esélyt, de végül a 3\4 tégelynél lekerùlt a polcról. Ezután 4 napon belül elmúlt a seborrhea... Illat, csomagolás miatt kap 1 csillagot, amúgy lehet, hogy valakinek beválik, de szerintem pont nem azoknak, akiknek javasolják használatát.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. május 22.

27 évesen, hormonális fogamzásgátló abbahagyása után 1 évvel is küzdöttem borzalmas pattanásokkal, legfőképpen a homlokomon. Először a kis kiszerelést próbáltam ki, de már az megdöbbentett, hogy mennyire látványos eredményt nyújt. Szinte naponta használom vagy minden második nap, szigorúan fényvédővel vagy ha tudom,hogy másnap napoznék, mellőzöm az előző napi használatot. Alkalmazása óta alig van pattanásom, mitesszerem, egységesebb a bőrképem - nagyon örülök, már 2 üveggel vettem a nagy kiszerelésből :)

Soft & Gentle Care Golyós Dezodor

Soft & Gentle Care Golyós Dezodor
2018. május 22.

Az első alumínium mentes dezodor, ami használ valamennyit. Nagyon izzadós vagyok, így utcai használat során valóban sokszor kell újrakenni, de végre nem az az átlagos "natúr" illat, hanem finom nőies, és jobban bírja, mint társai. Még nem a tökéletes alumentes, de azért meglepő a palettán.