tabi96

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon

Syoss Pure Smooth Micellás Sampon
2019. november 28.

Szép csomagolás, kellemes illat. PONT.
Sűrű vastag hajamat nagyon elnehezíti, kifésülni lehetetlen. + sokat kell használni belőle, hamar fogy, alig habzik.

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém

Eucerin Atopicontrol SOS Bőrnyugtató Krém
2019. november 5.

Örülök, hogy rátaláltam.
Mikor rá esett a választásom, kicsit sajnáltam kiadni ennyit érte, de utólag nem bántam meg. Kevés kell belőle így jó sokáig kitartott nekem. Én hűtőben tároltam, hogy jobban hűsítse és nyugtassa a bőröm. Nagyon erős (arc)bőrszárazság miatt vettem meg. Úgy vettem észre, hogy kell neki idő még meglátszik a hatása, de ha beindul, akkor nincs megállás. Szépen hidratál és nem irritálja a bőrt.

Effezel Gél

Effezel Gél
2019. november 5.

Csodaszer!
Bőrgyógyász írta fel húgomnak, aki serdülőkorban van. Aztán én is kipróbáltam....
A bőröm kombinált, a T-vonalban alakulnak ki pattanásaim. Azon a bizonyos napon is volt több gyulladt fájdalmas "göb" az államon. Vékony rétegben kentem fel, majd az első érzésem az volt,hogy kifejezzen csíp (mivel már gyöntöltem őket,sebesek voltak). Este felkentem, reggelre viszont szépen levitte a gyulladást, a pirosságot és a bőrfelszínt és regenerálta.
Az tény,hogy nagyon szárít, hámlik a bőr alatta. Hidratáláshoz én az Eucerin Atopi Control SOS-t használtam. Bevált!
Egyáltalán nem olcsó termék, de szerintem megéri kipróbálni. Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég.
Kár, hogy vény nélkül nem kapható. De hát...ami használ is, azt nem is lehet könnyen megszerezni :))