Tabita

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta

p2 By Viszkok Fruzsi All Eyes On Me Szemhéjpúder Paletta
2019. július 9.

A fényes színek szépen pigmentáltak, építeni is lehet őket, könnyen satírozhatóak. A matt színek viszont nagyon gyengén muzsikálnak, bár nem is ezek miatt vettem meg a palettát. A csomagolása nagyon tetszik, viszont az a fekete, csúnya műanyag belső rész.....Ár/érték arányát tekintve négy csillagnál többet nem ér, de összességében szeretem.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2019. május 20.

Nagyot csalódtam benne - pozitívan. Ezer éve használtam BB krémet, de emlékeim szerint nem kedveltem. Ennek a krémnek azonban a fedése vetekszik egy közepesen fedő alapozóéval, a medium árnyalat pedig tökéletes számomra. Állagra nagyon kellemes viselet, könnyen és gyorsan eldolgozható.
A T vonalban púderrel fixálom, így nem zsírosodik át, egész nap foltmentesen fennmarad, bár az orrfújást nem szereti. (Azt egyedül az Estée Lauder Double Wear alapozó tudja kezelni.)

Essence Volume Booster Lash Primer

Essence Volume Booster Lash Primer
2019. március 22.

Kifejezetten kedvelem. Megvárom, míg teljesen megszárad, utána használom a spirált, így hosszabb lesz a szempillám, de ami számomra sokkal fontosabb, hogy erre használva a spirálokat, egyik sem tapasztja össze a pilláimat. Nekem nem okoz problémát a fehér színe, így legalább jobban látom, ha esetleg kimaradt a festésből valamelyik pilla. Még a keféjét is kedvelem, minden egyes pillát be tudok vele festeni.