Taestylips

Regisztráció dátuma: 2018. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. december 8.

Ezt a terméket én miért nem próbáltam még ki sosem?! Itteni vélemények alapján vettem meg végül. Sajnos nem igazán készültem fel a mostani hideg és szeles időre, így a kezeim igen megszenvedték ezt. Ez a krém viszont 1-2 nap alatt teljesen rendbe hozta. Elsőre fura volt az állaga, de a bőröm nagyon hamar beszívta. Ár-érték arányban verhetetlen. Biztos újra fogom venni.

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2018. december 8.

Ez a termék sajnos nekem nem jött be. Vékony szálú, zsíros tövű, száraz végű hajamnak csak a végére kenve is eléggé zsírossá vált nap végére. Kísérleteztem a mennyiséggel, talán a végére már egészen össze is jött a dolog és nem zsírosodott a hajam annyira. A hidratáló hatásával nem értem el azt a eredményt, mint más termékekkel. Az illatát viszonylag hamar meg tudtam szokni, nem volt vele különösebb gondom.
Az összetevői nem rosszak, végeredményben hidratálta a hajam is, csak valahogy úgy érzem nem ő lesz a nagy befutó a hajam hidratálásában.

Parodontax Fluorid Fogkrém

Parodontax Fluorid Fogkrém
2018. november 25.

Már egy ideje ezt használom, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni az ízével. Az utobbi vásárlásom óta pedig egyfajta kellemetlen szájszagot hagy maga után.Tény, hogy a fogíny vérzését orvosolja, de a fent említett negatívumok miatt nem hiszem, hogy újra fogom venni.