TahinZsofi

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém
2021. március 15.

Ez egy jó krém. Jó, semmi több. Nekem. Simán kaphatott volna 4 csillagot is, de az ár-érték aránya nem engedte. Hidratált, nem zsírosított el, smink alá is tökéletes, de ezt egy olcsóbb krém is tudja. A fiatalosan üde bőrkép nálam elmaradt és elég gyorsan el is fogyott a 30 ml.
Tényleg jó volt, de ennyi pénzért többet vártam, újra nem venném, de egy próbát megért.

Biola Bio Vadvirág Arcápoló Balzsam

Biola Bio Vadvirág Arcápoló Balzsam
2021. február 6.

Egy termékmintát használtam el. Könnyü, diszkrét virágos illatú krém. Szerette a bőröm, nem nehezítette el, kellően hidratálta. Igazából semmit nem tudok felhozni ellene, de igazán semmi extrát nem adott. El tudom képzelni, hogy ősztől kipróbálom teljes kiszerelésben is.

Lovely No More Dark Circles Full Coverage Concealer

Lovely No More Dark Circles Full Coverage Concealer
2021. február 6.

UPDATE: végül egész jól összebarátkoztunk, nedves szivaccsal és kis mennyiséget szépen tudtam eldolgozni. Egy idő után a szemem se könnyezett tőle. Újra venni nem fogom, de szívesen használtam el. Kap is egy plusz pontot.

Az egyik kedvenc beauty bloggerem áradozott róla, hát kipróbáltam. Az 1es, világosabb árnyalatot használom, kb 2 hónapja kísérletezgetek vele.
Ami mellette szól, hogy gyönyörűen fed, tényleg eltüntetni a sötét karikákat, szépen igazodik a bőrhöz. Csak minimálisan ül bele a ráncokba, de annyira mindig. Púderrel, púder nélkül, ujjal, ecsettel, szivaccsal, mindenhogyan.
Ami miatt mégis lepontozom:
Engem szemkörnyéken csíp és könnyezek tőle.
Sűrű, nehéz eldolgozni.