TahinZsofi

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. április 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturissimo BÍBOR KASVIRÁG SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ

Naturissimo BÍBOR KASVIRÁG SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ
2021. június 19.

Szerettem, örültem, hogy kipróbáltam. Semmi bombasztikus hatása nincs, de jól hidratálta a szemkörnyékem. Télre kicsit kevés volt, de ez nem a krém hibája. Az adagolója is bejött. Az illatával viszont nem tudtam kibékülni. Nagyon szeretem a gyógynövényes illatokat, de ezt nem tudtam megszokni. Emiatt biztos nem vásárolom újra.

Essence Pretty Natural Alapozó

Essence Pretty Natural Alapozó
2021. június 18.

Szerettem ezt az alapozót, működött kézzel és szivaccsal is a felvitel. Jó volt fényvédő fölé is. Lágy állaga van, közepes fedést adott és az én kombinált, mitesszerekre hajlamos bőrömön kb bőrfényes finisht hozott. Tényleg szerettem, kb két hétig. Utána besűrűsüdött, és nagyon elnehezítette a bőrömet, nehezen tudtam felvinni és kukacosodott a bőrömön. Sajnos meg kell válnom töle.

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém
2021. március 15.

Ez egy jó krém. Jó, semmi több. Nekem. Simán kaphatott volna 4 csillagot is, de az ár-érték aránya nem engedte. Hidratált, nem zsírosított el, smink alá is tökéletes, de ezt egy olcsóbb krém is tudja. A fiatalosan üde bőrkép nálam elmaradt és elég gyorsan el is fogyott a 30 ml.
Tényleg jó volt, de ennyi pénzért többet vártam, újra nem venném, de egy próbát megért.