Takuun

Regisztráció dátuma: 2016. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. december 8.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Men Bartöl Szakállolaj

Balea Men Bartöl Szakállolaj
2019. november 4.

Októberben kezdtem életemben először (30x évesen) szakállat növeszteni és az első hét után szükségem volt valamire, mert borzasztóan viszkettem a szőr miatt. Mivel nem vagyok jártas ilyen téren, ezért az első utam a DM volt, ahol megvettem ezt az olajat. A pipettás megoldás tetszik, ellenben hátránya ennek a megoldásnak, hogy nem utazóbarát, mert a pipetta végén található gumi utazás közben meg tud sérülni. A következő vásárlás során inkább csepegtetős változatot fogok keresni. Az üveg vékony, ami szintén az ellen szól, hogy csak úgy bedobjuk a táskánkba. Az illata elhanyagolható, enyhén zöldalmás, de ez gyorsan tovaszáll. Most, hogy már lassan harmadik hete használom, van már elég tapasztalatom. Nem vagyok megelégedve vele. Egyrészt nem érzem, hogy puhítaná a szőrt, másrészt nem szívódik be. Lehet sokat használok, bár kétlem, hogy ez okozná. Órákkal később is, ha a szakállamhoz érek, olajos lesz a kezem. Márpedig, akkor az ingem, a sálam, a párnám és sorolhatnám, még mi minden olyan lesz. Hidratálni hidratál, de ezen felül semmi értelme nem volt megvennem ezt az olajat. Még a viszketést sem volt képes megszüntetni. Közben vásároltam szakállkefét, ami szépen bedolgozza a bőrbe, de ettől még továbbra is olajos a fejem tőle. Következő termékem már specifikus helyen kerül beszerzésre, utána visszajövök megjegyzést fűzni a kommentemhez, hogy hogyan változott a véleményem.

Rasasi Daarej Pour Homme EDP

Rasasi Daarej Pour Homme EDP
2019. szeptember 10.

Finom édes, tartós illat, közepes hatósugárral, de nekem ez az illat inkább egy érett hölgy illatára emlékeztet. Ahogy több helyen is olvastam más sem tudja mihez hasonlítani. Hát én sem. Szerintem nem annyira erős, hogy csak kettőt kelljen fújni. A tapasztalatom, hogy három-négy fújás belefér. Én inkább úgy alkalmazom, hogy reggel két fújás indulás előtt, majd melóhelyre beérve plusz egy. Egyik este elmentem italozni, és egy fújást magamra tettem, hazaérve fürdés után is érezhető volt, majd másnap reggel párom úgy mászott rám, hogy milyen finom ez az illat. Amúgy érdekes, hogy nem kevés pozitív visszajelzést kaptam. Hiába a pozitív visszajelzések, nem tudok azonosulni ezzel az illattal. Nem sajnálom eladni, ellenben szívesen fogok kipróbálni más parfümöt is a Rasasi házból.

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Power Hidratáló Krém

L'Oreal Paris Men Expert Hydra Power Hidratáló Krém
2018. május 10.

Születésnapra kaptam, így jutott hozzám, ez a krém, amit amúgy ki szerettem volna próbálni. A csomagolás tetszik, könnyen és finoman adagolható a mennyiség, és nem kell attól tartani, hogy koszos kézzel belenyúlok. A hatása azonban elhanyagolható. Arcmosás után felkenve, a bőr szépen beissza viszont marad vissza egy zsíros érzet. Kombinált bőrre szó-szó elfogadható, de száraz bőrre nem ajánlom egyáltalán, mert arra semmit sem ér. Igazából nem tudom hova tenni ezt a krémet, mert közepes állapotban lévő bőrömet kicsit zsírosítja, ha meg éppen száraz, akkor semmit nem ér. Nagyon vizes, így száraz bőrre kenve, mintha nem is használtam volna. Hűsítő érzést nem éreztem, ezt hiányoltam is. Örültem, hogy végre elfogyott és nem venném újra.