Tallis

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2020. április 25.

Sajnos fogalmam nincs, hat-e, mert a szagától felfújás pillanatában émelyegni kezdtem, és majdnem el is hánytam magam míg le nem mostam.

Ergo újabb hajmosás, balzsamozás, ami nem feltétlen tett jót az amúgy is igénybevett hajamnak.

Minusz egyet is adnék, ha tudnék... komolyan... borzalmasan büdös!!

Lush Montalbano Szilárd Sampon

Lush Montalbano Szilárd Sampon
2020. április 14.

No, leszedtem két csillagot az első értékelésemből, mert hosszútávú (több, mint 3 havi) használat után eléggé kiszárította a hajamat.

3 pontot azért adok, mert ha sok balzsammal használjuk, akkor elviselhető, az illata pedig nem túl erőteljes a hajmosás után, de addig isteni.

Viszont amilyen szilárd samponokat eddig használtam... ez eddig a legjobb. Ami egyben meglepő, és szomorú is.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2020. április 14.

Jahajj.... nagyon akartam szeretni, mert finom az illata, de az éppen csak szárazságból kínkeservesen kilábaló hajamból egy még annál is szárazabb, roncs szénakazlat csinált.

Háromszor használtam eddig, és szerintem többet nem is fogom. Hajmosás után az első meglepi az volt, hogy jé, sokkal könnyebb lett a hajam. A következő az, hogy szárítás után két árnyalattal világosabb és fénytelen lett a hajam. Ezután pedig már az ujjaimat se tudtam végigfuttatni a hajamon/hajamban, mert hiába nem volt gubancos, egyszerűen annyira szálkás és érdes és száraz volt, hogy nem ment.

Ja, a fejbőröm pedig úgy elkezdett viszketni, hogy tíz körömmel vakartam.

Nagyon szerettem volna szeretni, mert annyira jó lett volna, de ez egy tragédia.