TallodiZsofi

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2019. november 22.

Gyorsan szárad, bizonyos színeiből elég egy réteg is. Nagyon szeretem az ecsetét, a kisujjamra pont elég egy ecsetvonás is. 4-5 napig bírja, utána nekem néhány darab ki szokott törni, illetve a körömvégeken kopik a lakk. Összességében, ár-érték arányban, az egyik legjobb! Nem nagy mennyiség, el lehet használni még beszáradás előtt!

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. november 12.

Először is, ez nem egy újabb La vie est belle. Sőt, aki annak az alapillatát szereti, ezt nem fogja, és fordítva. Így vagyok én is :) A La vie est belle egy tucatillat, főleg, hogy mindenki 15-65-ig azt fújja. Az egyik helyi gimi mellett mentem el nemrég, és az egész épületből a La vie est belle - nyilván utánzatának- illata áradt. Ezzel szemben az Idole egy nagyon finom rózsás illat, ami az én bőrömmel teljes harmóniát alkot. A körte ad neki egy kis fanyar frissességet, nagyon őszi illat lesz tőle, és a pézsma teszi igazán nőiessé. Amikor magamra fújom, nagyon friss-olyan kis semmiség, aztán ahogyan melegszik a bőrömön úgy nyílik ki a rózsa és ontja magából az eleganciát,üdeséget, felszabadultságot. Egész nap tart, nem kell leírni az első 5 percben. Hozzáteszem, én nem dohányzok, nem kávézok és nem sokat stresszelek, szóval ehhez az illathoz kifejezetten jó a bőröm pH-ja.Ez nekem több is mint 5 csillag!

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2019. november 10.

Rajtam ez az illat egy csoda. Édes, mint egy finom gyümölcsös vajas keksz, kasmíros rajtam. Brutál tartós, nem szabad túltolni, az biztos. A kaviár és füge kettőse egy nagyon különleges harmóniát eredményez. Nekem se nem pisi, se nem hal, sem vagina illatú. Nagyon sajnálom, hogy valakin olyan. :( Nem szeretem az édes illatokat, a vaníliás illatokkal engem ki lehet üldözni. Ez az illat viszont nálam tarol.

1 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 5 sz EWG Kockázat: EWG Adat: közepes