TallodiZsofi

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Reminiscence Heliotrope EDP

Reminiscence Heliotrope EDP
2021. január 3.

Igazából valami pisztaciás, mandulás illatot kerestem, ezt ajánlották! Egyiket sem kaptam meg, mondjuk pisztácia nincs is benne. De mandulát sem kaptam, abból a kesernyés fajtából, inkább mandulatej, abból az édes-krémes fajtából. Ami viszont a leginkább leírja, az a kókusz. Sokan megdícserték, nekem túl édes, semmilyen illat. Mint egy erőteljes illatú tusfürdő. Olcsónak hatsz tőle. Fújtam nyáron, nem lett tőle beach hangulatom. Fújtam télen, nem lett elegáns. Akkor már Gucci Guilty vagy Versace Crystal Noir. Elegánsabb mind a kettő. Sokáig érződik, de nekem sok. Azért igyekszek nem lehúzni.

Jo Malone Tuberose Angelica Cologne Intense

Jo Malone Tuberose Angelica Cologne Intense
2020. október 25.

Nagyon szeretem a tubarózsát, az angyalgyökérrel kiegészülve frissebb, kesernyésebb, zöldebb az illat. A maintream vonalon a Gucci Bloom Acqua di Fiori illata jutott róla eszembe, az kaprosabb illat, itt a tubarózsa dominánsabb. Nem szokványos, elegáns, érett nő illat. Nem a csábítás jegyében keszült, inkább a megmutatni, hogy ki a főnök stílusban. A Gucci miatt nem tudom egyedi illatnak kikiáltani, így 1 pont mínusz.

Giorgio Armani My Way EDP

Giorgio Armani My Way EDP
2020. október 25.

Nekem ez a My way olyan, mint a Scandal Á Paris vagy a So Scandal. Ott kitalálták, hogy legyen mézes az anyaillat, még a Scandal by Night is mézes lett, virágos, mély, elegáns, valami új. Ehhez képest a többi flankere egy kis rágógumis semmiség, olyan könnyed,édes 10-en éves tiniillat. Az az érzésem, hogy ez a jázminos-málnás-tubarózsás illat az új vattacukor. Pedig a tubarózsa ennél annyival többet tud. Szép üveg, főleg a kupak tetszik azzal a mélykék színével. Megkapó üveg, esélyes tucatillat.

1 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 5 sz EWG Kockázat: EWG Adat: közepes