Talus

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll

Essence The Eyebrow Pen Szemöldök Toll
2020. október 25.

Én szeretem,teljesen elégedett vagyok vele.Alapjáraton van szemöldököm bőven,csak formázáshoz használom,hogy szép ívet adjak neki.
3-as árnyalat van meg belőle.
Tartós,nem kopik,simán kibír egy 12 órás műszakot nekem.Este micellás vízzel törlöm le.
Én nem tapasztaltam színelváltozás,amit írtak mások,se nem szürkült,se nem zöldült be semmi ilyesmi.
Úgyhogy nekem ez perfekt.Árban is teljesen rendben van egy ezresért.Már újra vettem :)

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Manna Natúr Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2020. október 25.

Reménykedtem...hiába.
Drága volt és ahhoz képest semmit nem ért sajnos :(
Illatra kellemes,állagra elég híg,kóla színű sampon és sok kell belőle,mert alig habzik.
Hajat minden 4.napon mosok(ezt is azért mert a márciusi majd 2 hónapos zárva tartás miatt,nem mostam sűrűn és hála égnek átállt erre a hajam.Egyébként minden második nap mostam.),így ebben nem vettem észre változást.Zsírosságon nem segített,bár én leginkább a korpa miatt vettem,arra (is) viszont egy nagy nulla volt.
Még nem fogyott el egy tubus,kevesebb van mint a negyede,de nekem semmit nem ért.Elhasználom a maradékot,de biztosan nem veszem újra.

Essence The Velvets Szemhéjpúder

Essence The Velvets Szemhéjpúder
2020. március 5.

Szürke színem van belőle.Nem a legtartósabb,reggel felteszem,deélutánra már halványra kopik.Viszont egy jó szemhéjprimerrel estig is bírja,így nekem egy közepes.