Talus

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. szeptember 16.

Nem nyert sajnos.Nagyon sokféle samont kipróbáltam már,nem igazán segített semmi,sajnos ez sem,pedig nagyon reménykedtem.Addig haszáltam míg el nem fogyott a flakon,tehát több mint egy hónapig,így az előírt minimális kúrát bőven túlléptem.Valamennyit enyhített a korpán,de nem sokat.
2 csillagot kap,mert icipicit segített és mert kellemes illatú.Azon kívül többet nem érdemel részemről.
Drága is ráadásul.Csalódás :(

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. július 5.

Nagyon remélem,hogy nem szüntetik be,mert akkor ordítani fogok. :D
Imádom!Gél lakkot használtam előtte,csak az túl drága ahhoz,hogy az ember annyi féle színt megvegyen belőle.
De ez..hát ez csodálatos dolog ez a lakk :D
olcsó,gyorsan szárad,nem kopik,iszonyat jó a színe.Egyetlen egy nem tetszett belőle,most meg nem mondom a szín nevét,egy gyönygházas rózsaszín.
Utálom a rózsaszínt,de ez megtetszett,megvettem..hát felkentem és lett egy ilyen metál majdnem ezüst szín a körmömön :/
Na de mindegy,ettől nem vonok le csillagot!Nagyon szeretem,az összes nekem tetsző színt beszerzem majd :) Eddig 5 van :)

Perfect Nails Elastic Hard Gel

Perfect Nails Elastic Hard Gel
2019. július 5.

Nagyon jó.Nem szeretem ha nagyon hosszúak a körmeim,szóval nekem tökéletes.Zselé vagy porcelán helyett inkább ezt választom :)
Könnyű vele dolgozni,szépen nő alatta a saját köröm,hosszabbítani is lehet vele.Én imádom,csak ezt használom :)