tamara428

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2019. december 8.

Nagyon szeretem. Gyönyörű fedése van, kézzel könnyen eldolgozható. Nem sárgás, nem rózsaszínes, világos és neutrális színe van. A bőrön kellemes érzés, nagyon jól mutat. Ha nincs aláhidratálva, akkor nekem túlságosan mattít, de ez egy matt bb krém. Kb egész nap szépen tartja magát, imádom használni.
A fényvédő hatalmas pluszpont.

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk

Balea Magical Team Intenzíven Hidratáló Szövetmaszk
2019. december 7.

Jól hidratál, nagyon puha, selymes és kellemes tapintású volt a bőröm a használata után. A tasakban szokás szerint sok szérum van, a maszk kellően át van itatva, kétszer is tudtam használni, de egy harmadik alkalom is belefért volna. Meglepően jó kialakítású, majdnem jó is volt az arcomra.😅
Másfelől nézve erősen parfümözött, az illata az Oriflame Miss Giordani tusfürdőmre emlékeztet. Gondolom a sok illatanyag miatt csípett, amikor feltettem - de szerencsére nem tartott sokáig és nem is vörösödött ki tőle a bőröm.

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick

Schmidt's Deodorant Rózsa + Vanília Dezodor Stick
2019. október 28.
(!)

Tesztelésre kaptam. Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Tetszenek az összetevők, kellemes az illata (bár a vaníliát nem érzem benne), teljesen elfedi az izzadtság szagát és egész nap tart.
Az állagát viszont nem szeretem, mert elég kemény, nehéz felkenni és nekem morzsálódik is. A másik gond (ami talán jobban zavar), hogy nyomot hagy a ruhákon.
Összességében nem egy rossz dezodor, ezen a hosszú vénasszonyok nyarán jól teljesített - legalábbis a folton kívül.