tamara428

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schauma Fresh It Up! Balzsam

Schauma Fresh It Up! Balzsam
2020. május 13.

Utálom ezt a balzsamot. Nehezen fésülhető tőle a hajam, kész szénakazal ahol rátettem, nehéz kimosni és szárítás után ragacsosnak, száraznak érzem a hajvégeimet. A bőrömön egy lemoshatatlan, csúszós, nyálkás réteget hagy, ha hozzáér. Soha többé.

Balea Lovely Rose Szilárd Sampon

Balea Lovely Rose Szilárd Sampon
2020. május 6.

Könnyen és jól felhabzik, nagyon kevés is elegendő belőle egy hajmosáshoz (közel derékig érő, egyenes, vékony szálú, de sűrű hajam van). Hatékonyság szempontjából semmiben sem marad el a folyékony samponoktól és az illatát is szeretem. Néha kétszer samponozok vele, de akkor általában egy jó adag szárazsampont kell kimosnia a hajamból. A hajamat nem szárítja jobban, mint bármely másik folyékony sampon, balzsamot mindig használok. Maradéktalanul kiöblíthető a hajból, nem úgy, mint a Manna hajmosószappanja. Nem csodaszer, de tökéltesen elégedett vagyok vele.

Update: Majdnem elfogyott a kis tömb, de már nem érzem, hogy tisztítana. Hiába habosítom fel jól, nem lesz tőle tiszta a hajam. A folyékony Balea samponokkal is így jártam, egy idő után nem szedi le a zsírt és szennyeződeseket. Emiatt egy semleges közepesre értékelem. Ugyanaz a baleaminőség, csak szilárd formában.

Nivea Micellair Skin Breathe Micellás Arctisztító Kendő All-In-1

Nivea Micellair Skin Breathe Micellás Arctisztító Kendő All-In-1
2020. február 15.

Kellemes kendő, szerencsére nem okozott irritációt az alkohol és az illatanyag sem (amiket nem tudom hogy nem vettem észre vásárlás közben). Finom illata van, nem szárítja a bőrömet sem.

Általában bb krémet, rúzst, szemhéjtust, spirált, szemöldökport és szemöldökfixálót használok, ezeket könnyen le tudom szedni egy kendővel is. Sőt, a csillámos szemhéjfestéket (szemhéjalappal) is jól lehozza - bár akkor már jobban meg kell terveznem, hogy az arcom melyik részét hová kenem, de még mindig elég egy kendő. Bár nem sok kendőt próbáltam korábban, eddig ez tetszett a legjobban és valóban kellemes a használata.

Nem lesz a mindennapi rutinom része. Próbálom a lehető legkörnyezettudatosabb megoldásokat keresni és alkalmazni a sminklemosásnál, és ebbe egy ilyen kendő nekem nem fér bele. Utazásnál még előkerülhet, de nem hiszem, hogy szorosabb kapcsolatunk lesz.