tamara428

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Heart Core Ajakbalzsam

Essence Heart Core Ajakbalzsam
2023. április 26.

A cseresznyéset vettem meg, amolyan rohanós sminkekhez. Visszafogottan hidratálja az ajkát, a színe pedig nagyon kellemes, de nem tartós. Hozza a színezett hidratáló szintet, de nekem egy kicsivel tovább marad fent az ajkaimon a szín, mint a színezett Labellok. Önmagában ez egy közepes termék, de ár-érték arányban szuper, végeredményben 4 csillagot kap tőlem.

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum

Balea Med Ultra Sensitive Beruhigendes Intensiv Serum
2021. július 21.

Nagyon megkedveltem ezt a kis szérumot. Az esti rutinomban a hidratálókrém előtti utolsó lépés. Az állaga olyan, mint egy nagyon híg hidratálóé, a szaga elég fura, de nem bánom, mert illatmentes-párti vagyok. Reggelre nagyon szépen lenyugtatja a mostanában állandóan piros bőrömet. A reggeli rutinba nem tudtam beilleszteni, mert a fényvédővel együtt már sok az enyhén zsíros bőrömnek és kicsit mintha kukacosodna is.
Biztosan újraveszem. :)

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2021. április 29.

Egy hét alatt a kedvencem lett. Nagyon szépen ível, szép fekete és gyönyörűen szétválasztja a pillákat. Nem vesz fel sok terméket a kefe, ezért többször át kell menni a pillákon, de nem tapadnak tőle össze. Nem potyog a szemem alá és reggeltől estig hibátlanul mutat. 18 órát ugyan még nem viseltem, de 13-14-et már igen (maszkkal is) és szuperül néz ki még este is. :)
Lemosni tényleg nehezebb, mint más nem vízálló spirálokat (elvileg ez sem vízálló), de megéri.