Tamaska

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2020. július 12.

A versace yellow diamond mellett ő a téli slágerem, a váltótársa. Kellemes púderilattal és nem hivalkodó mégis " jelzem, hogy itt vagyok" kiváló a tárgyalásaim lebonylításához. Egyszerűen nem bírok ellenállni neki, mindig újraveszem pedig néhányszor már megcsaltam de eddig semmi sem múlta felül.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2020. július 12.

Tudom tele van káros összetevőkkel, de sajnos a parfümökkel kivételt teszek, mivel egyelőre még nem találtam meg a leideállisabb zöld parfümöt... Azonban a parfümből csak a ruhámra és a hajamra fújok magamra soha nem a bőrömre. Az egy idő után foltot fog hagyni a nyaknál, főleg ha szoláriumba vagy napra megy az ember. Persze ez csak 40 év parfümhasználat után :-) Szóval nálam ő az abszolút favorit immár 8 éve veszem újra és újra. Kellemes virágos citrusos illat nem hivalkodó mégis különleges és egész álló nap alatt tart. Imádom

Alverde Sensitive BB-Krém

Alverde Sensitive BB-Krém
2020. július 12.

Nemigazán használok sminket, sőt szinte egyáltalán nem. Korábban az avonos szemhéj sminkrögzítő volt az utolsó csepp a pohárban és ekcémás lettem. Így azóta kerülöm a sminket. Azonban az alverdével teszek csak kivételt. A kislányomnak is ezt javasoltam,amúgy is megrögzött dm-es vagyok itt találtam rá. Szóval a kislányom után választottam ezt a BB krémet kipróbálásra és úgy használom, hogy egy kis sminkszivacsot bevivezezek és arra nyomok ki a tubusból azt oszlatom el az arcomon. Nekm nagyon tartós nem fénylik a bőröm tőle még délután is kitart. Az enyhe pattanásaimat elfedi jótékonyan, de a nagyobbakat már nem. csak ezért 4 csillag lenne de nagyon meg vagyok elégedve ezért mekapja az 5 csillagot.

1 MÁRKA