tami99

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Crazy Color Hajszínező

Crazy Color Hajszínező
2019. február 24.

40-es Vermillion Red árnyalatot vásároltam meg, az alapból festett, vörös hajamra, azzal a szándékkal, hogy ezzel majd ki tudom húzni a 2 hajmosás közötti időszakot, és nem lesz teljesen kopott színe a hajamnak. Ahogy ajánlják, hajmosást követve nedves hajra vittem fel a terméket, és körülbeül 30 percig hagytam hatni, majd lemostam. Megszárítottam, és el sem hittem, hogy ennyire gyönyörű színe lett a hajamnak, sokkal szebb mint amikor hajfestékkel festem illetve, olyan puha mintha balzsamoztam volna, pedig nem.
Igaz, hogy csak 1 napja próbáltam a terméket, azt nem tudom hány mosást fog kibírni, de az biztos, hogy a színe a hajamnak szebb mint eddig akármikor volt :)

UPDATE: azóta csak ezt használom, az eredmény viszonylag tartós, én pár havonta szoktam újrahasználni. Továbbra is 5* :)

Cien Hővédő Spray

Cien Hővédő Spray
2019. február 22.

Ár-érték arányban nagyon jó kis termék, hogy van-e hővédő hatása azt biztosan nem tudom kijelenteni, de szeretem az illatát, és a hajam puha lesz minden használat után. :)

Cien Nature 3in1 Arctisztító Hab Zitrone&Melisse

Cien Nature 3in1 Arctisztító Hab Zitrone&Melisse
2019. február 22.

Nekem bevált, én kifejezetten szeretem ezt a habzó lemosót. Az illatával semmi problémám nincs, sőt.. nekem tetszik :)
A sminket szépen eltávolítja, és nekem puhává teszi a bőröm. Ennyi pénzért nagyon megéri.

1 smink