tamimaci

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Hemptouch Tápláló CBD Arckrém

Hemptouch Tápláló CBD Arckrém
2020. május 29.

Tisztító arclemosót, tápláló krémet, kímélő és nyugtató balzsamot használok az érzékeny, mindenre száraz-piros-hámló foltokkal reagáló bőrömre.
Legnagyobb kedvencem az illatuk lett, mintha egy rét lenne beletuszkolva a tégelyekbe. Nem mű aromák, hanem valódi növények illata.
A finom rózsás tápláló krém gyorsan beszívódik, egész nap puha tőle a bőröm. Nap végére picit kifényesedik a homlokom, de ez nem zavar.
Smink-kompatibilitását nem teszteltem.

Hemptouch Kiegyenlítő CBD Arckrém

Hemptouch Kiegyenlítő CBD Arckrém
2020. május 21.

Tisztító arclemosót, tápláló krémet, kímélő és nyugtató balzsamot együtt használtam az érzékeny, mindenre száraz-piros-hámló foltokkal reagáló bőrömre.
A finom rózsás tápláló krém gyorsan beszívódik, egész nap puha volt tőle a bőröm.

Hemptouch Tisztító Arclemosó

Hemptouch Tisztító Arclemosó
2020. május 21.

Tisztító arclemosót, tápláló krémet, kímélő és nyugtató balzsamot együtt próbáltam ki az érzékeny, mindenre száraz-piros-hámló foltokkal reagáló bőrömre.
A lemosó könnyed tejes-zselés állagú, jól tisztít és felfrissít. Végre valami nem szárította ki az arcom!
A balzsamok pár nap alatt rendbe tették a pikkelyesre száradt piros foltokat az orrom-szám körül.