tamimaci

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

MosóMami Mandulaolaj

MosóMami Mandulaolaj
2016. január 25.

Ez a legjobb bőrápoló a világon! :) A mindentől kipattogó, hámló, borzalmasan problémás arcbőrömre nagyon nehezen találok megfelelő (és megfizethető) krémet, ehhez végső kétségbeesésemben nyúltam. És bevált, sokkal jobban, mint a méregdrága csodakencék.
Reggel-este használom, gyorsan beszívódik, jó illatú, és nagyon finom puha lesz tőle a bőröm. Az ára nagyon baráti, alig pár csepp kell belőle, így jó sokáig elég. Néha teszek hozzá pár csepp ligetszépe-olajat, de magában is szuper!

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2016. január 25.

Pár hónapja kijöttek ronda pattanásos-hámlós foltok az arcomon, akkor vettem meg. Akkor nem igazán vált be, nagyon csalódott voltam. Szerencsére egy jobb minőségű, kímélő arcmosó rendbetett.
Most télen - főleg mikor megfáztam és rengeteget fújtam az orrom - nagyon jó szolgálatot tesz, reggel és este is bekenem az orrom környékét, és egyáltalán nem szárad ki, nem hámlik. Jó kis cucc ez, csak nem való mindenre :) Talán drágának tűnik, de ici-pici kell csak belőle, így sokáig elég.

Vichy Dercos Ásványi Sampon

Vichy Dercos Ásványi Sampon
2016. január 25.

Kicsit vegyesek az érzéseim ezzel a samponnal kapcsolatban.... Hirtelen felindulásból vettem meg (a kiszemelt La Roche elfogyott, ezt ajánlotta helyette a gyógyszertásos néni). Tetszik, hogy szilikon-, parabén-, stb-mentes. Finom az illata, jól habzik (2szer mosok), szép tiszta és fényes tőle a hajam, nem viszket a fejem. De sajnos borzalmasan lelapul tőle a hajam (habot, ilyesmit nem használok, csak körkefével szárítok), szálldos össze-vissza, és nagyon hamar zsírosodik, másnapra már inkább összefogom :(
Ennyi pénzért többet vártam, de kidobni azért nem fogom.