tanarilla7

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem

Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló

Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló
2014. április 15.

Ez egy szuper kis krém, könnyed, leviszi a csúnyaságokat, viszont szárítja azért az arcom rendesen, úgyhogy mellé kell használni valami jó hidratálót. De mivel tényleg gyorsan leviszi a foltokat, pattanásokat én 5*-ot adok neki, és még csak nem is drága.

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arcmaszk
2014. április 15.

Véletlenül sikerült megvenni, a Pure System krémet akartam, ami nagyon hasonlóan néz ki, és rohanásban voltam és csak beledobáltam a dolgokat rutinosan a kosárba. Itthon néztem, hogy jé ez nem is a krém, hanem a maszk. De nem nagyon bánkódtam, mert 40%-al le volt értékelve, meg hát Yves Rocher termékbe olyan nagyot még nem csalódtam. Ki is próbáltam rögtön, egész jól levitte a dolgokat, azért még a Baviphat epres a kedvencem, ezért egyelőre csak 4*, de majd meglátjuk.

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. április 15.

Most vettem meg a napokban, 20%-os kuponnal. Egy álom ez a termék eddig, naponta kétszer szoktam fújkálni, elmulasztja a húzódást, nyugtat. Vízhiányos a bőröm, de zsírosodásra is hajlamos, úgyhogy nem egyszerű a hidratálás nálam, de ez 'csak' víz. A bőröm beissza, hálás érte. Tegnap a tesóm arcára is fújtam belőle, ő is dicsérte.