tani

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Professional Feszesítő Mélyhidratáló Nappali Krém

Helia-D Professional Feszesítő Mélyhidratáló Nappali Krém
2017. november 27.

Tényleg ránctalanít! Elsimítja őket, kevésbé látványosak, mélyek. Látványra is sokkal szebb a bőröm. A szemránckrém még nincs meg, de mindenképp megveszem,mert kíváncsi vagyok a hatására.

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém

L'Occitane Cseresznyevirágos Kézkrém
2017. július 27.

Sokáig gondolkodtam,hogy leírjam-e a véleményem a L'Occitane termékeimről. Talán csak nekem nem váltak be, talán rosszul használom... Túlárazott, kifejezetten rossz hatással vannak a bőrömre. Akár a testápolóját akár a kézkrémet nézem: bevonatot képez a bőrömön, elhitetve, hogy hidratál, ápol. Fél óráig kellemes érzés, de utána vízhiányosabb mint kenés előtt. Egyetlen pozitívum a csodálatos illata. Szigorúan ez miatt kap 1 csillagot.

Rudy Profumi Italian Fruits Wild Fig EDT

Rudy Profumi Italian Fruits Wild Fig EDT
2017. július 18.

Megláttam ezt a kis aranyos, szépséges, "fügeízű" csomagolást. Őszintén megmondva, a leárazott termékek között volt a fügésből egyetlen egy darab ( kb. 8 euroért.)
Az epresből sok volt, na de ugye ebből....! A belsejében az illat olyan mint a külső csomagolás. Nagyon gyümölcsös, fügés. Tartós, mert a pólómon még délután is illatozik. Hosszú távon is ezek a jegyek győznek. Ez az, amit reggeltől egy meleg nyári napon magamon szeretnék érezni. Szerintem olyanoknak találták ki, akik megszállottan imádják a tömény, gyümölcs illatokat. Ne várjunk finom csavarokat, mélységet, eleganciát. Képzeljünk el egy tengerparti mediterrán házat, árnyas fügefákkal. A honlapját megnézve biztos kipróbálnám a citrusos és az almás termékeit is.