TAnna94

Regisztráció dátuma: 2020. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

IsaDora Smoky Eye Liner

IsaDora Smoky Eye Liner
2021. június 25.

Viszonylag tartós a vízvonalban, bár a nap végére sajnos megkopik. Amúgy nem tudja valaki, hogy kell hegyezni? :D

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2021. január 31.

Ajándékba kaptam, nem számítottam semmi extrára, amikor elkezdtem használni. Pár használat után azt tapasztaltam, hogy a bőröm jóval hidratáltabb, még másnap is érződik rajta, hogy bekentem. Nem irritál, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Az ekcémás foltokra is jó. Egyetlen hátránya, hogy nehezen szívódik be, így egy kicsit több ideig kell kenegetni, viszont cserébe nagyon hosszan érződik a hatása. Az illata kellemes. Ha elfogy, veszek belőle még egy dobozzal.

Lush Coalface Arctisztító

Lush Coalface Arctisztító
2021. január 23.

A karácsony utáni leárazásban vettem, a boltban meg sem néztem, mit tud, csak megtetszett a színe és a formája. Azon a héten szörnyű volt az arcbőröm, köszönhetően a maszknak és a karácsonyi kajálásoknak. Gondoltam, megnézem, hogy ez a szappan jó-e rá. Elkezdtem használni. Pár nap után látszott a változás: kezdtek eltűnni a pattanásaim, és ha kijött néhány új, nem volt olyan csúnya már. Biztos, hogy a szappan miatt javult meg így az arcbőröm, mert volt, hogy egy hétig nem használtam, és akkor ismét rosszabb lett a helyzet. Csikorgósra tisztítja a bőrt, kicsit szárít is, de megfelelő hidratálás mellett ez nem probléma. Jól habzik, lassan fogy. Kellemes az illata. Csodaszer. Nagyon hálás vagyok érte a Lushnak, tényleg életmentő ez a szappan. Ha lehetne, 10 csillagot is adnék rá.