Tánya88

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2018. április 4.

Nagy reményekkel kezdtem meg a használatát, tekintve, hogy nagyon jókat írtak róla. Az állaga nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, olyan vizes-mézes érzetű, kedvelem az ilyet. A hatása... primerként nagyon jó és a hidratáló alatt is jól működik, érzem, hogy jobban hat vele a hidratáló. Ám azt a csodahatást, amit ígért, hogy a bőrhibákat 2-3 héten belül gyönyörűen eltünteti... hát, én ezt nem vettem észre. :( Ugyanúgy tele vagyok a ragyáimmal... :( A teljes árat így nekem nem érte meg, mert amiért vettem, arra nem vált be, de még így is érzem, hogy egy nagyon jó minőségű valamivel van dolgom. :)

Balea Hajformázó Víz

Balea Hajformázó Víz
2017. június 17.

Ezzzz egy csodaaaa!!! :D Az utóbbi időben, valahogy nem jön össze a hajfánkkal a szép konty. Persze, le is vágták a hajam, lépcsőzetesre, nyilván ezért sem.
Most gondoltam egyet, a viszonylag frissen mosott, sikamlós lófarkamra fújtam belőle párat, és láss csodát, pikk-pakk összehoztam a kontyot, ami reggel még nem jött össze.
Az illatát meg imádom!!! A Balea hajwaxának van hasonló illata, kicsit férfias-aftershave-es, friss, szuper! :)
Még a tartósságáról updatelek, de eddig nagyon pozitív. :)

update: Lassan egy éve használom, folyamatosan újra veszem, mert egyszerűen fantasztikus. Szupertartós, de ha kibontom a hajam, könnyen ki tudom fésülni. Sokkal jobb, mint bármelyik hajlakk, nem nehezíti el a hajat.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. január 8.

Hát, ez tényleg szuper! :) Annyira drágának találom a highlightereket, plusz már be is fürödtem 1-2-vel, így örültem, hogy erről az olcsó highlightertől ilyen jó vélemények voltak itt.
Szép, visszafogott, de azért látványos is. Finoman csillog, akár nappali sminkhez is jól használható.
Csak ajánlani tudom, mert emellett még nagyon tartós is, mikor már az alapozó is átfénylik, ez még mindig a helyén van. :)