tara95

19045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

19045 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Real Techniques Brush Crush Foundation Brush

Real Techniques Brush Crush Foundation Brush
2020. január 22.

Limitált kollekció, drága, mégis visítva csaptam le rá. Hogy miért?

1. Az enyves mancsú kis tolvaj vadászgörényem lenyúlta a Zoeva Buffer rosegold ecsetemet, eldugta valamelyik raktárába ami egy óriási családiházban egyenlő a ,,sohanemleszmeg" kategóriával.
2. A zoeva túl sűrű, túl tömött, hiába minőségi, szinte nyúzta a bőröm amellett, hogy gyakorlott vagyok...még rohadt nehéz is, ezért kelllett valami.
3. Szerintem/számomra a legszebb alapozást azon ecsetekkel érhetjük el, amelyeknek kellően van tartásuk, pihe-puhák, tömöttek, de nem túlságosan (!!) és lágyan, szinte fátyolszerűen viszik fel a terméket. Na most, amellett, hogy a RT minden kritériumomnak eleget tesz, egyébként a ferdén vágott essence/ebelin ecsetekben találtam meg ugyanezt (kontúr és pirosítóecsetként eladva). Természetesen előbbiek is limitáltak, ez is limitált, MINDEN limitált a fene egye meg, csapjatok le rá amíg van...

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2020. január 21.

Elsőre nem szerettem, annyira nem, hogy majdnem kidobtam mérgemben, mert sikerült belenyúlnom a vöröses barnába ami túl sötétnek is tűnt. Viszont most, hogy már hónapok óta használom, megváltozott a véleményem és a gél is. Eltűnt pár használat után a vöröses szín, könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni az apró kefe miatt. Eleinte nagyon sokat vesz fel, de óvatosan kell kezelni, illetve én mindig hagyom 1 percet kb száradni (addig megcsinálom az alapozást) és utána fésülöm át, így fixál és nem kenődik, kiadja a kimaxolható színezést is. Mert nekem leginkább ez a lényeg, a sötétbarna szemöldököm itt-ott szőke szálakkal van tele ami miatt hiányosnak tűnhet, de nem az. Tartósan semennyire nem színezte őket, de nem is vártam el. Télen sötétebb a hajam is, így egyáltalán nem üt el, simán felteszem a szempilláimra is ha no makeup day van. Igazán megszerettem, nem szabad gyorsan ítélni :D

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask

Purederm Shiny & Soft Foot Peeling Mask
2020. január 20.

Egyet rendeltem, kaptam mellé még egyet ajándékba :D épp most ázom benne, óriási pozitívum, hogy bár későn vettem észre egy friss sebet a sarkamon, egyáltalán nem irritál, nem csíp, csak a lábfejem bizsereg ami megszokott ezeknél a maszkoknál. Meglátjuk a hatását nemsokára :)

3 ÖSSZETEVŐ