tara95

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2019. június 16.

Jól meglódult a Purito, én is szeretem a termékeiket, ez a fényvédő is listás lenne DE nem lesz és mindjárt mondom is hogy miért nem...

Pro: odavagyok a sűrű, balzsamos állagáért, ezek a kedvenceim. Szilikon nélkül maradéktalanul becuppan, se nem matt se nem fényes. Hátránya, hogy nyárra alkalmatlan pont emiatt, vagy csak magában esetleg, mert elég combosan izzadt tőle a fejem a 25 fokban. Ami jó még, hogy szépen enyhíti a pirosságot, ezen meg is lepődtem.

Na és a kontra: felkenés után az egész fejem olyan mintha 200 fokos lenne, nem pirosodik ki, semmi de a rengeteg levendula olaj miatt kikészülne ha sokat kenném. Nem is értem, hogy mi a fészkes fenének tolták vele tele...nagyon erős és kellemetlen a szaga és a hatása is. Emiatt lesz csak hármas, egyébként tényleg megvettem volna.

Na jó, használgattam még és semmilyen korábbi negatívumot nem tapasztaltam. Csak bekúszott a kívánságlistára, viszont továbbra se díjazom a szagát.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. június 16.

Kivételesen nem km box, hanem a pasi érdeme. Avagy így csinálj gyereknapot egy krémmániásnak: müller, amire csak ránézel azt bedobálja a kosárba és meg is veszi. Mondván: ,,menyasszony vagy, használd ki" hála Istennek, mióta az eszemet tudom ilyen, úgyhogy nem vettem komolyan, de nagyon örültem :)

Így ugrott be ez a darab is, mégpedig azért mert imáádom a yamuna szőlős vonalát meg általában a szőlős termékeket. A szappanjuk is listás volt, csak annak sajnos elillan idővel az illata, ezért döntöttem a tusi mellett. Megújult, már tubusos, lágy a csomagolása.

Maga a termék kellemesen habzik, (bár én ezt pont leszrom) nem szárít (nagyon fontos!!) és megfelelően eltávolítja az izzadtságot, lecsapott szúnyoglábat és hasonlókat (gyűlölöm a nyarat, mondtam már?). Egyszóval: vigyétek, hétköznapi kis kényeztetés :)

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++

Klairs Soft Airy UV Essence SPF50 PA++++
2019. június 16.

A bőröm nem szereti se a niát, se a kémiai fényvédőket. A klairs márkát viszont nagyon, úgyhogy mégis megvettem.

Drágának érezhetjük, de 6000 a 80 ml. Vagyis ezt felezve megkapjuk egy átlagos árú, átlagos kiszerelésű fényvédő árát.

Első nap: A leírásban minden igaz amit ígér, soha nem találkoztam még ennyire tökéletes állaggal, mintha semmi nem lenne rajtam, se érzetre, se látványra. Az egyetlen ami NAGYON fura, az a szaga. Tömény kamillához hasonlít.
A bőröm egész nap kellemesen hidratált volt, nem gyulladt be az arcom, kevésbé fényesedett át és a smink sem ült bele a (fizikai szűrővel ellentétben) a mosolyráncaimba. Wow.

Kereken 1 hónap múlva:

Most komolyan. Oké, hogy 80 ml és én igenis felkenem a 2 ujjpercnyi mennyiséget minden nap, de a FELE elfogyott? Ennyi idő alatt? Hát jézus máriám, nekem nincs ennyi pénzem hogy havonta-2 havonta dobáljak ki hatezret :D akkor már visszatérek más koreai márkák remek és olcsóbb változataihoz. Ezért nem vonok le pontot, viszont elgondolkodtató...

Tök se tudja hány hónap telt el:

Szóval némi bűntudattal, lehorgasztott fejjel jöttem vissza a nagy kiborulás után. Dicsérni. 35 fok van, masszív anyázással, a reggeli rutin kimerül a lemosó-tonik-fényvédő hármasban és kérem, ez így tökéletes ahogy van. A smink még jobban mutat mint eddig, a bőröm kellemesen hidratált, estére szebb mint reggel. Valamint megállt a fogyásban, a franc se érti pedig kenem becsülettel. A bb krémem is teheti a dolgát, a vízhiányos bőröm is jól elvan. Shame :D

3 ÖSSZETEVŐ