tara95

20950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

20950 pont

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém

Nr.8 Schüssler Hidratáló Natúr Arckrém
2020. július 7.

El nem tudom képzelni, hogy egy csupa olaj incis krém miként lehet ennyire könnyed, géles, mégis mélyen hidratáló anélkül, hogy bezsírosodna tőle a bőröm. Minden igaz amit ígér, vegán, mindenmentes, imádom!

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2020. július 6.

Soha nem használtam korábban, alapvetően elvagyok 3 évszakban a mentes old spice deommal. Mégis kértem egyet a patikában, mert nyáron egyszerűen túlzott mértékben izzadok és semmilyen színes ruhát nem tudok hordani, de van, hogy a többi évszakban sem. A legelső benyomásom az eszetlen csípő-viszkető érzet amit csak tetemes dermazin tudott úgy-ahogy csillapítani. Remélem, hogy működni is fog...egyébként nekem keverték, kemény 400 ft körül volt.

Up: na hát próbálgattam, miután átvakaróztam 2 rémes éjszakát, leírom, hogy nekem miként működik:
1. Csak száraz, tiszta hónaljra, vattakoronggal. A vattára az egy löttyintés bőőven még sok is, ne tegyetek többet mert úgy jártok mint a szomszéd macskája csak nem a s*gged fogod húzni magad után, hanem vakarózol (lsd fentebb). Szóval ne, elég az bőven.
2. Éjszakára érdemes és kell is, csapasd rá a hidratalót. Nekem ez dermazin volt, mert a szárazság miatt nagyon kellemetlen tud lenni. Bőven!
3. Nem szabad egymást követő napokon használni, legalább 3 nap szünet legyen. Nekem beállt heti 1-re, de szerintem ez csökkenni fog.
4. Reggelre megszokásból kenek mentes deot, de felesleges, alig vagy egyáltalán nem izzadok.
5. Csak nyárra/extrém vizsgák, események stb. előttre tartom meg, egyébként elég az old spice.
6. Bogarászd át az itteni tapasztalatokat. Komolyan....

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2020. július 4.

Szín: Vanilla, A tökéletes számomra. Nagyon világos, sárgás.
Állag: teljesen hidratálókrém érzet, ecset ajánlott hozzá. Simán és pillanatok alatt terül, könnyen építhető.
Fedés: enyhe-enyhe közepes, pirosságot fedi, pórusokat nem tünteti el úgy, ahogy a koreai termékek, de nem is ígérte.
Finis: annyira természetesen bőrfényű, hogy önmagában sem mondja meg senki, hogy van-e rajtam valami, de azért lepúdereztem egy cseppet. Illata 0, szaga sincs.
Némi plusz: nekem akkor a legszebb, ha alaposan fújok alá és fölé aloe-verás fixálót. Mondanám, hogy csak a mac fix+, de azt is elfogyasztottam és semmi különbség nincs közte és aközött, hogy 1:3 arányban higítom az aloe verát ásványvízzel :DDD. Így szinte egyáltalán nem kopik és alig ül meg 1-2 apróbb ráncocskában (ez a hűvösebb idő tapasztalata).

Up: jön a 40 fok, remekel. Ha nyárra keres valaki színezett hidratálót, ez az egyik legjobb választás, annyira könnyed, egész nap tart, korrektorral maximálisan elég.

3 ÖSSZETEVŐ