Taramisz1

Regisztráció dátuma: 2021. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2021. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack

Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
2021. október 19.

Nagyon jó krém! Reggelre szép sima a bőröm. Természetesen a rétegzős rutinom része. Imádom a koreai bőrápolási stílust igazából ezek a krémek ugy fejtik ki legjobban a hatásukat. Tisztitás, tonik, esszencia, szemránckrém, szérum, krém, nappal (főleg nyáron) fényvédő krém. Hetente kétszer hámlasztás és maszk. A bőröm meghálálja a törődést. Minden bőrápolóm koreai, hatékony, megfizethető, pici kell belőle és jók az összetevők.

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule

Secret Key Multi Cell Night Repair Ampoule
2021. október 19.

Pár hete használom a terméket, és nagyon szereti a bőröm. Mindenképpen ujra vevős. A rétegzős rutinom része és persze a többi termék is mind koreai. Imádom őket, mert nagyon hatékonyak, megfizethető áron vannak, pici kell belőlük, jók az összetevők és cruelty free. Szeretem ezt a "szertartást" reggel és este, pihentető és látszik is a bőrömön a törődés. Dupla tisztitás (olajos és utána habzó) tonik, esszencia, szemránckrém, szérum, krém, nappal (főleg nyáron) plusz fényvédő krém . Hetente kétszer pedig hámlasztás és maszk. Van hogy krémmaszkot, van hogy lapmaszkot használok.

Tosowoong Enzyme Powder Wash Cleanser

Tosowoong Enzyme Powder Wash Cleanser
2021. január 28.

Nagyon jó termék! Általánosságban is rajongok a koreai kozmetikumokért, ebben sem csalódtam. Kellemes lágy a bőröm a használata után.