Tardie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2021. március 15.

Nem tudom, hogy PrincessBell miféle krémről írt, mert ez egyáltalán nem folyós, se nem sárgás. Ez egy testes, tömör fehér krém, ami a kombinált bőrömnek még télen is kissé nehéz ezért csak éjszakára használom, akkor is minimális mennyiséget. Nagyon jól hidratál, T vonalban viszont zsírosít kicsit, de pattanást nem okozott. Száraz bőrűeknek (és vízhiányosoknak is) ez egy kiváló krém lehet!

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. március 15.

Én- bármilyen furcsán is hangzik- kézkrémnek használom :D
Sajnos kevésnek bizonyult, mert akármennyit masszírozok este a kezembe nem hidratál eléggé :( Nagyon sajnálom, hogy a balea illatmentes kézkrém koncentrátumot már nem lehet kapni, ahelyett vettem de a közelébe sem ér, főleg hidegebb időben mikor tényleg kiszárad az ember keze. Azért adok 4 csillagot, mert amúgy jó kis krém, nem irritál, nem hozza ki az ekcémámat (ami nagy dolog!) és értékelem hogy illatmentes. Szerintem tavaszra/nyárra elég lesz. Még jövök update-elni.

Tindigo Vivid & Velvet Night Renewal Retinol & Peptid Eye Serum

Tindigo Vivid & Velvet Night Renewal Retinol & Peptid Eye Serum
2021. március 9.

Teljesen átlagos szemkörnyékápoló, átlagon aluli teljesítménnyel... Ennél sokkal többet vártam tőle ezért az árért. A további problémám az, hogy a termék maga csak 1 évig őrzi meg a szavatosságát bontatlanul, (ez az összes Tindigo termékre igaz) de ennek is elkezdett fura szaga lenni a vége felé, pedig a csomagoláson feltüntetett időn (6 hó) belül használtam el. Szorgalmasan kenegettem már amikor be tudtam illeszteni az esti rutinomba, mert ugye hámlasztóval nem szerencsés a retinol miatt, ha meg retinolozok minek még ez is. A mindehol reklámozott "magas hatóanyagtartalom"-ban sem vagyok biztos, mert például bármely koreai kencénél érzem az összetevők hatását, hogy van benne "juice", látszik a bőröm állapotán, de ennél ezt nem tudtam elmondani hónapok múltán sem. Sajnos számomra ez teljes pénzkidobás, vannak ennél sokkal olcsóbb szemkörnyékápolók a piacon amik százszor többet tudnak!