Tarkamilla

Regisztráció dátuma: 2016. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 1.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. október 18.

Miket kapott szegény kis illat, nem értem... Végre valami igazán eltalált, egyedi, ami bármikor, bárhol viselhető és mégsem unalmas! Pedig épp megnyugodtam, h nincs a képzeletbeli listámon semmi.
Tény, hogy a mai illat-irányzatnak nem vagyok a célközönsége. Ennek ellenére a Chanel 19 és Poudre társa elbújhatnak mögötte.
Fogalmam sincs, hogy merte ezt a Gucci, lehet, újrapozícionálják a márkát :D
Az illat rajtam érdekesen, de kellemesen nyit. A kamillát csak az elején érzem kiugrónak, pár perc múlva besimul. Végig nagyon kifinomult, szofisztikált aurát teremt. Annyira kedves és visszafogott, el se tudom képzelni, hogy ez zavaró lehet bárki számára. Nem szagoltam még ennyire elegánsan beédesedő parfümöt.
A lényeg a lényeg, el vagyok ájulva.
Itthon megnéztem a reklámját, hát annak alapján le se vettem volna a polcról. Semmi hippis nincs az illatban. Semmi. Se "nyanya"-ság! Hanem olyan stílusosság, ami közben kedves és meleg. Ilyet pedig nem semmi dolog megalkotni! A Calvin Klein Be-je a number one stíl számomra amúgy, de ő hideg.
Amiért nem töröm magam azonnal egy üveges példányért, az a tartóssága és az ára. Ha egy kicsit olcsóbb lesz, beszerzem.

Lalique Satine EDP

Lalique Satine EDP
2019. május 3.

Kis mintában volt meg, de elajándékoztam. Már magára az illatára nem emlékszem élénken, csak az érzetre, amit keltett. A málnaszörp, ami elsőnek eszembe jut róla (nincs benne málna amúgy).
Kellemesnek kellemes, de körülbelül ennyit tud. Nagyon hamar túl édessé vált számomra - a vanília-heliotrope kombó nekem nem... ahogy a La Perla Divina-nál sem.
Bájos, meg rózsaszín, meg puha, de olyan kis együgyű illat.
A szó hagyományos értelmében véve egy kevésbé "kellemes" ám kicsivel érdekesebb illatot jobban értékelnék.

Chanel N°5

Chanel N°5
2019. március 31.

Ez nem lesz egy hasznos vélemény. Nem nagyon tudok róla írni, talán majd egyszer... Viszont muszáj felpontoznom.
Számomra könnyen viselhető, szépséges, klasszikusan nőies illat.
Örökös darab a gyűjteményemben.