Tarzicia

Regisztráció dátuma: 2018. október 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 1.
Bőrtípus: -

Megnézem

Adrienne Feller Rose De Luxe Arclemosó Tej

Adrienne Feller Rose De Luxe Arclemosó Tej
2020. november 18.

Kifejezetten vadászom a nem habzó arclemosókat, legyen az tej vagy olaj, mindegy, amelyekhez nem kell vattakorongot használni, csak vízzel kell leöblíteni.
Örültem, amikor megláttam, hogy ez a lemosó is ilyen fajta, ráadásul magyar termék, már nyomtam is a megrendelem gombot.
Megérkezett, két este használtam, és elégedett voltam vele. A temék maga külsőre esztétikus, a színvilága letisztult, elegáns, használat után nem muszáj elrejteni a fürdőszobaszekrényben, jól mutat polcon is.
A flakon jó méretű, kézreáll, a pumpa is tökéletesen működik. A legfontosabb pedig az, hogy a lemosó alaposan tisztít, a sminket szépen eltünteti (szemre nem használtam), nem irritál, nem szárít, nem húzódott utána a bőröm. Minden szép és jó, csak... nem tetszik az illata. Finomnak finom, de nekem túl friss és hideg ez a rózsaillat, lehet, hogy nyáron jobban esett volna. Mindegy, én nem tudtam vele megbarátkozni, és ezek után úgy döntöttem, hogy inkább az egész Rose de Luxe sorozatot kihagyom.

Adrienne Feller Ajakbalzsam

Adrienne Feller Ajakbalzsam
2020. november 9.

A márkával való ismerkedést ezzel az ajakbalzsammal kezdtem.
Praktikus a stiftes kivitel, tetszik a színvilága is, nem akar sminkterméknek látszani, itt az ápoláson van a hangsúly. Megfelelően hidratál, puhítja az ajkakat. Nem csillog, csak enyhe fényt ad, tán még férfiak is használhatják, ha akadnak ilyenek. Az illata csak felkenéskor érezhető, engem frissen hámozott narancsra és valamilyen karácsonyi sütire emlékeztet, nagyon finom. Valószínűleg hideg vagy szeles időben megelőzésre fogom használni, normál esetre kicsit vastagnak és tapadósnak találom az állagát, jobban szeretem a csúszósabb és fényesebb ajakápolókat. Éjszakára pedig van egy állandó kedvencem, amit eddig semmi nem tudott überelni, ez sem.
Az árát maximálisan megéri, tényleg jó termék, ráadásul magyar, mindezek ellenére tőlem csak 4 csillagot kaphat.

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam

Chanel Coco Baume Hidratáló Ajakbalzsam
2020. november 9.

2019.11.22.
Az biztos, hogy nem egy Labello...
Gondolom más is tapasztalta, hogy a Labello tipusú ajakápolók ördögi kört indítanak el, az ember száraznak érzi a száját, bekeni, egy idő után, amikor már lekopott róla, azt veszi észre, hogy még szárazabb mint előtte, erre megint bekeni, és ez egyre rosszabb lesz. Ezzel a Chanel ajakápolóval én még sose jártam így, nem egy mezei szőlőzsírt árul a Chanel szép rúzstokban. Nekem a táskám állandó kelléke a Sisley Phyto-Lip Twist 16 Balm mellett. A Chanelnek a külseje szebb, de felkenve tapadósabb érzés a számon, persze ez praktikus is, mert így tovább rajta marad. A Sisley zebramintás külseje olyan, amilyen, de a balzsamja felkenve simább érzést ad, látványra sokkal fényesebb, viszont egy picit ragadósabb is. Mint egy anya a két gyerekét, én mindkettőt szeretem, és mindkettőt másért, nem tudok rangsorolni, mindkettőnek kijár a maximális csillag.
2020.11.9.
Frissítek, rangsorolok és levonok egy csillagot. Hiába szebb és elegánsabb ez a Chanel (valljuk be, azért egész más az optikája a dolgoknak, ha az ember nyilvános helyen ezt a letisztult fekete rúzst kapja elő a táskájából, és nem egy zebramintás rudacskát) de a külső csak másodlagos.
A Sisley Lip Twist jobban ápol és sokkal kellemesebb érzés viselni, vékony rétegben felkenve nekem rúzsozás előtt is nagyon bevált. Azt vettem észre, hogy mindig inkább érte nyúlok, a Chanel a háttérbe szorult.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ