tatantix79

Regisztráció dátuma: 2015. január 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. január 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ormonde Jayne Nawab Of Oudh Intensivo

Ormonde Jayne Nawab Of Oudh Intensivo
2019. február 3.

Szeretem a semmihez sem hasonlítható, egyedi, izgalmas parfümöket, amik tuti nem jönnek szembe az utcán. Ha valami, akkor ez tényleg különleges! Eddig soha nem ment el senki mellette szó nélkül, nagyon sokan egyből beleszeretnek, van akinek tekeri az orrát, nem tud mit kezdeni ezzel a csodával a megszokott olcsó "parfümök" után. Rendkívül kevés kell belőle, az én bőrömmel azonnal nagy szerelembe estek. Nagyon sokáig kitart és gyönyörű, szikrázó, de nem bántóan erős az uszálya. Csak annyira, hogy csukott szemmel keresik a forrását és indulnak megkeresni. :)

Erase 3 Minute Instant Facelift Serum

Erase 3 Minute Instant Facelift Serum
2017. március 6.

Kipróbáltam. Egy 10 darabos mintacsomagot vettem és nagyon vártam a csodát! Kaptam egy fényes réteget az arcomra, ami úgy húz és olyan kiszáradt érzést ad, hogy szinte viselhetetlen. A pufi karikákat a szemem alatt félig eltüntette, de amúgy semmi olyat nem tett, ami "arcfelvarrás" látszatát keltette volna. Véleményem szerint szimpla parasztvakítás az egész. A másik ami nem tetszik, hogy csak mineral sminket tűr meg magán anélkül, hogy elmúlna a "hatása". Nem hidratálhatsz, nem kenhetsz fel normál BB krémet, semmit, még csiganyál esszenciát se, mert az is azonnal "visszacsinálja" az egész hókuszpókuszt. Szóval nesze semmi fogd meg jól! Ha mosolygok, vagy nevetek, a ráncok százszorosan mutatkoznak használat alatt. Jobban jársz egy koreai Benton vagy COSRX sorozattal. Az legalább szépen és hidratáltan tart és még viselni is kellemes. Rádobsz egy kis BB krémet meg sminket és kész. Szebb lesz az eredmény.
Remélem lesz olyan, akinek beválik az Erase, nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Max a pufi karikáimra elhasználom a maradékot. Csakis ezért kap egy kettest :(

Maison Francis Kurkdjian Oud

Maison Francis Kurkdjian Oud
2015. március 31.

Sajnos csak illatmintám van belőle és az ára miatt valószínűleg csak az is marad. :( Gyönyörű illat, szelíd és hihetetlen simulékony. Egy pillanatig nem éreztem magamon harsánynak, az első pillanattól az utolsóig (és ez igen hosszú idő, kb. 16 óra!) meleg, nyugodt és harmonikus maradt. Ha vizualizálnom kéne ezt a parfümöt, akkor (én) ezt látnám: Fent vagyok a hegyekben egy meleg rönkházban, hatalmas ablakokkal, amelyeken át nézem ahogy az alkonyatban mindent belep a friss hó. Betakarózva, bekucorodva ülök egy kanapé sarkában száraz vörösbort kortyolva egy jó könyvvel a kezemben és azt gondolom, hogy ezt a pillanatot addig kéne nyújtani, amíg csak lehet. Ez az illat nem kifejezetten szexi, nem hivalkodó és nem árulkodó. Egyszerűen, halkan viselhető és szerethető. NAGYON szerethető. Nem követel magának sem különleges alkalmat, sem csillogást, csakis és kizárólag azt, hogy szeresse, aki viseli. Pont.

...

Kénytelen voltam venni egy 3*11 ml. utazó szettet, mert nem bírtam nélküle. "Sajnos" túl jó.