tátombák

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal
2020. augusztus 7.

Sminkeltávolítást sosem bíznék kendőre, és az az igazság, hogy ha nem grapefriutos lenne, meg se vettem volna. Nagyon rákattantam az illatára ezen a nyáron. Egy lazulós itthon töltött napon tökéletesen frissíti az arcom, tisztábbnak érzem tőle. A kendők nagyok, vastagok, kellően nedvesek, nem szakadnak, nem csípnek szemkörnyéken sem. Egyszóval jó kis cucc, lehet lesz egy-egy csomaggal az éjjeliszekrényben.

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet

Avon Naturals Rózsaszín Grépfrút és Menta Testpermet
2020. július 30.

Én ezt csak itthon használom. Arra teljesen jó, hogy fújkáljam magamra és nagyon intenzív illatfelhő vegyen körbe, aztán a kifújást követő 3. perc után ne maradjon belőle semmi.Nyáron jól esik ez a mentás illat, mindig kéznél van, segít elviselni a hőséget

Balea Sport & Refresh Tusfürdő

Balea Sport & Refresh Tusfürdő
2020. július 29.

Azt nem feltétlenül értem, hogy miért pont ez a neve, mert nincs olyan frissítő hatása, hogy sportolás után ehhez nyúljak. Kellemes, jó vele fürdeni, meg minden, de nem tűnik ki a többi Balea tusfürdő közül. Az illatáról nehezen tudom eldönteni, hogy kókuszos vagy zöldalmás, mert ha zöldalma lenne rajta, én azt is elhinném :D Egynek elmegy, de az idei limitáltak közt van ennél jobb is