tátombák

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 4.
Bőrtípus: Zsíros

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. augusztus 5.

Csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni! <3
Zsíros arcbőrömön ez az első hidratáló, ami maradéktalanul hasznosul és nem a párnahuzaton köt ki ha kicsit megszalad a mennyiség. Kinyomva kásás állagú, sűrű, de meglepően könnyen és gyorsan beszívódik. Megvettem belőle a 100 milis kiszerelésűt is már, hosszú távú befektetés, de abszolút hajlandó vagyok elköteleződni mellette.

IT Cosmetics Confidence In A Gel Lotion

IT Cosmetics Confidence In A Gel Lotion
2022. augusztus 2.

Ha hidratáló pakolásként árulnák, még azt mondanám, hogy oké. Felkenés után fél óráig meg sem moccant, egy cm2 terület sem volt az arcomon, ahol azt éreztem volna, hogy beszívta a bőröm. Fényes, csúszós, zselés állaga van, hiába könnyű, nem tudott vele mit kezdeni a bőröm. Végül egy törlőkendővel kellett leszednem, különben az egész úgy ahogy van, a párnám kötött volna ki. Termékmintát kaptam, nem is sikerült teljesen elhasználnom, kellemetlen élmény marad.

Isana Pure 24H Creme

Isana Pure 24H Creme
2022. július 21.

Annyi változást látok az INCI-ben, hogy a niacinamide közvetlenül a panthenol után van feltüntetve, helyet cserélt a Tocopheryl Acetate-tal.
Nagyon vártam ezt a krémet, külsőre telitalálat, minimál dizájn, verhetetlen áron. Az üvegtégely plusszban le van fóliázva a kupak alatt, mert rázás hatására erősen lötykölődik a krém, ami inkább géles állagú. Tiszta fehér színű, tapintásra borzasztóan könnyű, pillekrém. Az én zsíros bőrömön épp súrolja a határt, hogy már sok neki, óvatosan kell bánnom vele. Ez egyelőre szerelem, teljesen megértem a hypeot körülötte, de még várok pár hetet, mielőtt betáraznék belőle.

UP hosszabb távú használat után: Minimális mennyiséget felkenve sem szívódik be rendesen. Reggelre olyan zsírpáncél van az arcomon, hogy lustálkodás helyett is inkább felkelek, hogy mosakodhassak. Az előző véleményem után leveszek egy csillagot, és így is csak jóindulatú a hármas, mert fogalmam sincs hogy fogom elhasználni. Zsíros bőrre nem ajánlom szívesen.