Tatus

1930 pont

Tatus blogja
Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

1930 pont

Tatus blogja
Regisztráció dátuma: 2012. december 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém

Nivea Cellular Anti-Age Szemkörnyékápoló Krém
2019. március 17.

Nagyon sokáig elég. Még tavaly kezdtem el használni. Annyira tetszett, hogy a tavaszi glamour napokon vettem is utánpótlást. Akció nélkül kicsit drágának találom.
Na, hat azt amit akkor vettem kb két bontottam meg.
Megelőzés és hidratalas céljából kezdtem el használni leginkább, szerencsére meg nem igazán van min tesztelnem. Szeretem, finom selymes krém, nem irratalja a borom, pedig érzékeny. Nagyon jól hidratalja a szemkornyekem, ha néha elfelejtem használni érzem a hiányát, hogy száraz ott a bőröm. Egyébként lehet, hogy bemeselem magamnak, de mióta használom sokkal szebbek a szempillaim.
Szóval amúgy tökre megvagyok vele elegedve, de ha elfogy nem fogom újra venni. Minden állatkísérlettel kapcsolatban levő cég kozmetikumait száműzni szeretnem a lakásomból. Már csak ő van hátra!

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2019. március 15.

Körülbelül több mint egy éve mindenáron találni akartam egy üde, friss, könnyű, nőies virágos tiszta illatot. Annyira vágytam erre az illatra és annyira megvolt az elkepzeles a fejemben, hogy hosszú hónapokig csak keresgéltem sikertelenül.
Egy nap megint bementem a Müllerbe szimatolni, teljesen veletlenul a csuklomra fújtam Őt, előtte valamiért soha nem jutott eszembe, és most sem vártam tőle semmit. Majd tovább mentem. Kicsit később szimatoltam a kezem, és azonnal tudtam Ő az. Megtalaltam. Egész héten vissza jártam szimatolni, annyira megfogott. Megvettem. Azóta is töretlen a szerelmunk. Szeretem, hogy az ismerőseim az én illatomnak azonosítják be ezt a parfümöt, és azt mondjak mast nem is tudnak elképzelni rajtam.
Mindig irigykedtem azokra a Nőkre akiknek megvan a saját illatuk. Úgy érzem végre nekem is ❤️

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. március 14.

Reggel és este is használom. Alapvetően vízhiányos a bőröm, de napkozben zsirosodasra hajlamos,főként a T vonalban.
Egy ideig egész arcra használtam, de azt vettem észre, hogy az orromat nagyon szárítja, ezt a részt kihagyva teljesen tökéletes. Valahogy sokkal szebb a borkepem, egységesebb, nem fényesedik ki napkozben. Kevesebb a bőr problémám, ami elő is jön sokkal hamarabb gyógyul. Még egy kicsi van az üveg alján, ha elfogy mindenkeppen újra veszem.

2 ÖSSZETEVŐ