Tavasztunder

Regisztráció dátuma: 2022. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2022. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Missha Time Revolution The First Treatment Essence Rx

Missha Time Revolution The First Treatment Essence Rx
2023. január 8.

Egy minit használtam és elég is volt, nem az én stílusom. (Előtte RoundLab birch tonerem volt, amit picit olajosnak éreztem, na ez annál is olajosabb érzetű. A nia miatt picit tapadós is marad a bőrfelszín.)
Teljesen folyékony, folyton átfolyt az ujjaim között a kézfejemre, ez más tonerekkel eddig nem fordult elő. Talán több megy a kezembe a flakonból, mintha pici lyuk lenne csak rajta..
A nia nekem eddig semmilyen formában nem produkált látványos eredményt (az azelain sokkal inkább), a fermentált összetevőkhöz meg szerintem nem vagyok egyelőre elég türelmes :D
Nézelődöm tovább..

Laneige Radian-C Plus Cream

Laneige Radian-C Plus Cream
2023. január 8.

Testerkorea-ról rendeltem minit, szerintem megromlott, mire ideért..
Fehér krém, jó állagú, másfél év van még a szavidejéből, de olyan az illata, mint egy vitaminos pezsgőtablettának..
(Minden más rendben volt eddig, amit abból a rendelésből bontottam és nagyon örülök, hogy sokmindent ki tudok így próbálni anélkül, hogy óriásit kellene hónapok alatt elhasználnom..)
Szóval arca nem mertem kenni, nyak-dekoltázsra kétszer (a többit testre).
Nem azonnal szívódik be, de pár perc után már jó tapintása van a bőrnek.
Nehéz így megítélni..

Laneige Cica Sleeping Mask

Laneige Cica Sleeping Mask
2023. január 5.

Nagyon vágytam rá. Insta hype alapján képzeltem el valami gyógyító csodának.
Persze rögtön nagy tégelyt szereztem az USA-ból. (Heti egyszer lehet használni a leírása alapján, rám fog romlani..)
És persze csak utólag olvastam el itt az összetételét. (A shea vaj nem barátom, ezt már régen megtanultam kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrrel..)
Enyhén citrusos illatú fehér krém.
Kikanalazva nem tűnik nehéznek, viszont felkenve.. Tartom a heti egy használatot hősiesen most a téli hidegben, általában agyagmaszkozós napon, amikor úgy érzem, hogy extra táplálást igényel a bőröm, de így sem beleszeretős.
Nem fogom újravenni.
(Nekem a márka kék családja is sok volt. De a lip sleeping maskot szeretem és a napokban bontom a cream refine tonert majd.)