tavirozsa86

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 9.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Golden Green Oliva Beauty 24 Órás Sejtmegújító Arckrém

Golden Green Oliva Beauty 24 Órás Sejtmegújító Arckrém
2021. december 22.

Professzionális kozmetikai termékként árulták, egyelőre elégedett vagyok vele. A bőröm (36 évesen) sokkal puhább tapintású, hidratáltabbá vált tőle.
Doboz hátulján lévő felirat alapján 24 órás sejtmegújító arckrém extra szűz mediterrán olívaolaj + retinol + anti-aging növényi komplex + UVA/UVB szűrű
Egyedül azt hiányolom, hogy nincs feltüntetve a terméken, hogy milyen mértékű UVA/UVB védelmet biztosít.

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal

Organic Shop Eper Yoghurt Testápoló Mousse Bio Eper és Tej Kivonattal
2021. május 10.

Nem tudom, hivatalosan van-e előírás egy body mousse állagára, de tény, hogy lágy textúrája miatt ez a testápoló könnyedén kenhető, gyorsan beszívódik, ami egy mousse lényege lehet. Pillanatok alatt eltűnik a kezem alól, először egy kicsit nedves érzetet hagy a bőrön, aztán ha beszívódott, utána finom puha, hidratált tőle a bőröm. Általában este szoktam felkenni, úgyhogy nem tudom, ez meddig tart. :) Viszont a tenyeremet én le szoktam mosni utána, mert zavar az a vékony bevonat, amit képez, bár tapintásra olyan, mintha selyem lenne, de mégis "ott van". Az illata pont jó, nem túl epres, nem túl erős, viszont a benne lévő parfüm miatt levonás jár.

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával

Oriflame Revitalizáló Kézkrém Aloe Verával
2021. május 10.

A magasabb kockázatú összetevők ellenére is azt tapasztaltam, hogy ideális ápolást biztosít száraz kezeimnek. Kézmosás után kenem be vele, naponta többször. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nagyon könnyű az állaga. Az összetevők miatt miatt az 1 csillag levonás.