tberzsi

Regisztráció dátuma: 2012. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2016. június 8.

Imádom! :-) Nem vagyok egy alapozós típus, mégis vágytam rá, hogy valami legyen az arcomon, ami kicsit javít az összképen :-)
És akkor találkoztunk, ő, meg én, és szerelem lett :-) Nagyon kevés kell (egy 7 ml-es mintám van, közel 3 hete használom és még mindig van benne), klasszul el lehet oszlatni, én szivaccsal szoktam. Nincs maszkhatás, nem látszik, hogy valami van rajtam, mégis olyan szép, egységes, természetesen ragyogó a bőröm! Én aláhidratálok, így tökéletes. A fényvédő külön öröm számomra. Szerelem a köbön! :-)

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15

Clinique Smart Custom-Repair Moisturizer SPF15
2016. június 8.

Nagyon kellemes kis krém, imádom az illatát :-) A hatása is szuper, tényleg klasszul hidratál és szebb a bőrkép, és nagyon jól lehet sminkelni rá. Újraveszem, az biztos :-)

Clinique Smart Custom-Repair Serum

Clinique Smart Custom-Repair Serum
2016. június 8.

1 hete használom, 10 ml-es kiszerelésem van. Első találkozásunk egy drogériában történt, a kézfejemre kentem egy keveset. Nagyon szilikonosnak tűnt, ezért nem is izgatott túlságosan. Aztán mégsem hagyott nyugodni, hiszen annyi minden szépet és jót ígér :-) Így hát vettem egy dobozos szettet, a mini kiszerelést. Meg kell mondanom, hatásos, már így 1 hét használat után is. Pedig csak éjszakára használom. A bőröm színe egységesebb, egészséges kinézetű, pihe-puha bársonyos, a ráncok látványosan enyhülnek, szóval amit ígér, nálam betartja. Továbbra is nagy lelkesedéssel fogom használni! :-)