TBeszter

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Chlorhexamed Szájvíz

Chlorhexamed Szájvíz
2018. augusztus 20.

Hatalmas segítség volt, amikor fájt a fogam és napokat kellett várni, míg eljött az időpontom a fogorvosnál. Nagyon jól visszahúzza a gyulladást, ezzel a fájdalmat is enyhítette, volt, hogy alig vártam, hogy végre reggel vagy este legyen - amikor használhattam. Fogorvosi kezelések előtt és után tényleg fantasztikusan jó, az íze pedig kellemetlen, de ilyen helyzetben egyáltalán nem érdekes, hiszen erre tényleg inkább gyógyszerként érdemes tekinteni, mint szájvízre, ami pedig sokszor ezzel jár.

Meridol Fogkrém

Meridol Fogkrém
2018. augusztus 20.

Várandósság alatt nekem ez a jolly joker fogkrémem. Alapvetően is érzékeny a fogínyem, de terhesség alatt ez tovább fokozódik, hiába a puha sörtéjű fogkefe, szinte mindenhol vérzik - ezt a problémát ez a fogkrém nálam 2 hét alatt orvosolta. Az előső babánál is végig ezt használtam és most is, az első hetektől fogva.
Úgy vettem észre, hogy a Müllerben a legérdemesebb beszerezni, 800-900 forint körül mozog, míg a többi helyen 1300+ :)

Afrodita Clean Phase Soft Tonik

Afrodita Clean Phase Soft Tonik
2017. október 4.

Ez a negyedik üveg, amit elhasználok belőle. Szeretem, hogy extra, hasznos összetevőkkel látja el a bőrömet, szépen nyugtatja, ápolja és előkészíti a bőrt a következő lépésekhez.Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az arctisztítás utolsó lépéseként szeretem használni, az esetlegesen ott maradt icipici szennyeződéseket is még gyorsan eltávolítja.