tbetti

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Herbatint Royal Cream Conditioner with Aloe Vera (régi)

Herbatint Royal Cream Conditioner with Aloe Vera (régi)
2015. augusztus 29.

Évek óta szenvedek a balzsamokkal, de eddig sosem sikerült átütő sikert elérnem egyikkel sem, mindaddig amíg meg nem vettem ezt a balzsamot. Ha létezik csodaszer akkor tuti, hogy ez az. Vékony szálú hajam van, de még sem puha soha, de ha ezt a balzsamot ráteszem iszonyatosan puha lesz és olyan részeket is rendbe tesz, amik viszonylag menthetetlennek tűntek. Az illata kissé "férfias", erős, de amikor lemosom utána nem érezhető. Szerintem 1 órán át a hajon hagyása javasolt. Mindenkinek csak ajánlani tudom, még sosem találkoztam ilyen hatásos termékkel!

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2015. március 1.

1 éve festem vele a hajam és meg vagyok vele elégedve. Szinte mindig ugyanazt a színt adja, kevésbé büdös illatú és szépen fed. Én a 9N-t használom és egészen természet színt ad, a hajam tövét szépen befogja és a végei sem sárgulnak be ha 2-3 hónapig nem festem be az egész hajamat. A balzsamja hihetetlenül jó, már külön azt is megveszem, mert klasszisokkal veri az összes eddig kipróbált balzsamot.

Alverde Uborka és Görögdinnye Testpermet

Alverde Uborka és Görögdinnye Testpermet
2015. január 18.

Nekem nem vált be, kellemes az illata, de hónalj környékére fújva ragacsos lesz és izzadságszagot idéz elő, persze ez is ember függő. Ruhára fújva sem túl tartós és van egy furcsa mellék illata.