Tbettus

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT

Lancôme La Nuit Tresor Nude EDT
2020. augusztus 10.

Röviden: egész jó, kicsit Raffaellóra hajaz rajtam, tartóssága nagyon szuper(erről lejjebb írok), van egy kis mellék illat a kókusz mellett ami frissé teszi de még így is nyáriasan édes, nem tudom hogy télen fogom e tudni hordani, de nyáron mindenképp!!!😉😊

Hosszabban: Én a Krémmániás ajánló videó, illetve az illatjegyek miatt vettem meg egy 30 ml-s kiszerelésben. Amikor megérkezett alig vártam, hogy kipróbáljam. Az első benyomásom az volt, hogy nem erre számítottam...aztán kipróbáltam mégegyszer....meg mégegyszer és rá kellett jönnöm, hogy igazából tudni kell használni. Elég belőle 1 max(!!!) 2 fújás és az is inkább távolabbről és inkább a permetbe "belelépve" felaplikálni. Egyébként nagyon megszerettem így, hogy már tudom mi az a mennyiség ami nekem jól áll. Amikor már azt hittem elillant az illata mert már dolgoztam jó pár órája, pólót is cseréltem...stb még akkor is megdícsérték hogy húú micsoda illatod van.😁

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító

I Heart Makeup Hearts Blush Pirosító
2020. június 23.

Nem rossz pirosító, meg kell találni a megfelelő árnyalatot egyébkent nem fogod szeretni...bár ez elmondható minden sminktermékről szerintem. Ezt úgy értem, hogy mivel ez egy fényes pirosító jobban kiemel és odavonzza a tekintetet, szerintem érdemes felépítgetni mint bumm a közepibe.😁 -1 csillag a tartóssága

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2020. június 23.

Ő volt az első micellás vizem és miatta használom még mindig a Garnieres micellás termékeket. Egyetlen egy bajom volt ezz a termékkel: ha elfelejtettem kivenni a kontaktlencsém és jobban áttöröltem a szemem akkor hagyott egy réteget a lencsémen...persze ezt le lehetett mosni és ez nem a termék hibája. Azóta próbáltam a kontaktlencsét viselőknek valót is és az is szupi.