Tbettus

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon

Pantene 3in1 Hair Superfood Sampon
2021. január 18.

Hát hogy nem superfood az egészen biztos😂
A Pantene hajápolók illatát kifejezetten szerettem/szeretem. Évekkel ezelőtt volt utoljára termékem a márkától, most nem rég úgy voltam vele hogy ezt a sampont és a hozzávaló balzsamot veszem meg. Az első 1-2 használat után úgy voltam vele, hogy kidobom ha nem kell senkinek a családból. Reggelre zsíros lett a fejbőröm de ugyanakkor viszketett is a hajhosszam és a hajvégem pedig kifejezetten száraz volt.
Adtam még neki pár esélyt és végűl egész jól megszokta a hajam, mostmár nincs ilyen problémám vele. Egyébként tisztítani jól tisztít, kevés kell belőle, elsőre habzik még akkor is ha előtte olajos pakolásban dunsztolódott a fejem😂 A balzsam nekem olyan semmi extra. Ezeket még elhasználom de egy darabig biztos nem veszem újra.

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2020. december 12.

Ajajj...mit is mondhatnék...
Nem rég rendeltem meg Notinoról mert nagyon rég óta szemeztem vele és csak jót hallottam attól aki már próbálta. Végre nagyon nagyon lehetett hozzájutni a 100ml-s kiszereléshez így hát gondoltam beszerzem és majd nyáron használom.
Nagyon nagy csalódás...konkrétan olyan gondoltatot vált ki belőlem mint amikor valaki valami Avonos (gagyibb verziójú) virágos gyümis testpermetet magára fúj de még keveredik a testszagával.🤣😢
Nagyon szomorú vagyok mert nagy reményeket fűztem hozzá és ezt az illatot tenyleg egy 500 forintos testlötyi is hozza.
Nem tudom mi lesz a sorsa...még várok a melegebb időkre hátha jót tesz neki de szerintem annyi javulás nem lesz hogy egy 100ml-set el tudjak használni.😕

Police To be Sweet Girl EDP

Police To be Sweet Girl EDP
2020. december 12.

Úgy érzem s*gget csináltam a számból pár hónapja.🤣 Hogy miért?
Nagy meggyőződésem volt, hogy én majd csak a JPG és Casharel parfümömet fogom használni, majd pedig ennek az lett a vége, hogy a Rossmannban és Dm-ben lévő akciók miatt beszereztem féláron néhány kiszemeltemet, mint például ezt a csoda csillámos példányt.
Amikor először kipróbáltam az volt az érzésem, hogy minél előbb el kell használnom mielőtt végleg kinövök ezekből a kislányos, cukros illatokból. Aztán magamra fújtam következő nap is....és...DEHOGY NÖVÖK KI!!😂😂
Tényleg cukorkásan indít...személy szerint porcukor...egy régi Playboyra emlékeztet...Powder vagy mi volt neve?
Később viszon megjelenik valami karamell és kicsit komolyít az összhatáson.
A tartóssága rajtam egésznapos...tényleg egésznapos még jó magam is érzem magamon😄
10000 szónak is egy a vége: *5-ös. :)