TBianka

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Difeel Vegán Keratin Hajkúra

Difeel Vegán Keratin Hajkúra
2024. január 30.

Imádom, nagyon puha és selymes lesz utána a hajam. Ez a kiszerelés nekem a mellig érő hajamra kb 8 alkalomra elég volt. Csak ajánlani tudom.

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Longwear Liquid Lipcolor

Maybelline Super Stay Vinyl Ink Longwear Liquid Lipcolor
2023. november 9.

110-es árnyalatot szereztem be glamourkor, fél áron megérte, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. Nekem egyáltalán nem olyan tartós, mint ahogy azt videókban láttam. Egy ivás alatt simán lekopik. Pedig próbáltam Mac lip primerrel és nélküle is.
Szerintem ár érték arányban nem éri meg, de nem rossz. Lehet más árnyalat tartósabb.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2023. szeptember 18.

Számomra nem lett egy csodaszer, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A hajam hullámos kissé vékonyszálú, fél évente egyszer szoktam festeni és néha hővel formázom, szóval nem egy agyon károsult hajról van szó, de azért szokott töredezni. Ennek a mértékét azt hittem jobban fogja enyhíteni, illetve, hogy huzamosabb használat után összességébe a hajam minősége jobb lesz. De lehet én vártam tőle sokat. Nem fogom újravenni, mert nekem annyival nem nyújtott többet, mint pl kedvenc hajpakolásaim, amik fele ennyibe kerülnek.
Ártani nem árt az biztos, akinek van rá fölös pénze én azt mondom vegye.