technodiva

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2020. január 19.

Elmondhatatlanul örülök, hogy rátaláltam a Mixa termékcsaládra. Gyerekkorom óta küzdök ekcémával, nagyon sok mindent kipróbáltam már és a fellángolásmentes vagy enyhébb tüneti időszakban csak ez az, ami hatásra és állagra is bevált és drogériában is elérhető. A legtöbb extrém száraz bőrre kifejlesztett termék nagyon nehéz, zsíros/olajos, kellemetlen plusz réteget hagy a bőrön - ez nem, könnyedebb az állaga mint a megszokott atópiás bőrre ajánlott krémeknek, hamar beszívódik és nem hagy maga után kellemetlen érzetet. És persze hatásos is, azonnal elmúlik a húzódó érzés és táplál! 5 csillag ez is, és a tusfürdője is! Ezen kívül a gyógyszertári kategória vált csak be nekem, azon belül is az Eucerin, azt tudom még ajánlani, amikor épp nincs erős ekcémás fellángolás.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2020. január 11.

Tényleg csodaszer! A fújásból adódó fehérség pár percen belül eltűnik és utána frissnek tűnik a hajam, illetve én is tapasztaltam a volumennövelő hatást is. Simán ki lehet vele tolni a hajmosást 1-2 nappal. Nálam ez nagyon hasznos, mert minden második nap hajat mostam, sajnos gyorsan zsírosodik és nem tudom elviselni, ha nem friss a hajam... Így ez igencsak megkönnyíti az életemet, szerintem állandó tartozék lesz! Levonok egy csillagot az illata miatt, ami számomra olyan mint a wc-illatosító, legközelebb teszek egy próbát a cseresznyés változattal, amit sokan dicsérnek. További negatívum, hogy egyszerre nagyon sokat kell használni a belőle, hogy elérjem a várt hatást. Első próbálkozásnál csalódott voltam hogy nem használ, aztán kitapasztaltam hogy csak keveset fújtam, sajnos elég sokat kell.

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2020. január 1.

Gyerekkorom óta küzdök az ekcémával, ami időszakosan jelentkezik nálam. A téli időszakban rendre előjön, a durvább fellángolásokkor csak ez segít. Tudom, szteroidos, ezért ésszel kell használni, de nagyon sok mindent kipróbáltam már és csak ez az ami gyorsan leviszi a tüneteket és 1-2 napon belül el is mulasztja. Csodaszer! Az enyhébb tünetekre nekem még az Alkcema kenőcs vált be ezen kívül, a tünetmentesség időszakában pedig az Eucerinre esküszöm. :)

1 MÁRKA