tedy

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum

Phi Desert's Fountain Glycoin és Hialuron Szérum
2020. július 2.

Mióta az eszemet tudom foglalkozom a bőrápolással. Millió márka termékét próbáltam, olcsóbb és kicsivel drágább árfekvésben is. Alapvetően a száj körüli mimikai ráncokat és a szemzug közötti ráncokat szeretném botox nélkül ha nem is eltüntetni, csökkenteni. Nagyon régóta szemezgettem a Phi termékekkel, sajnos még kipróbálni nem tudtam. Egyrészt az árfekvése miatt, másrészt itt ahol élek (Nyíregyháza) nincs a Müllerben termék ahol meg tudtam volna nézegetni és Debrecenben sem.(ahol rákérdeztem Budapesten, hogy van e Phi termékük, az eladó hölgy visszakérdezett, hogy micsodaaa??? Na, ennyit arról, hogy ki kinek tudna ajánlgatni :-) ) Alapvetően kettő terméket néztem ki magamnak, az egyik természetesen ez, a másik pedig a JASMINE GREEN TEA Kollagén booster. Rengeteg véleményt olvastam mire döntöttem a kettő között, hogy ezt próbáljam ki. Így a mostani Joy kuponnal beruháztam erre a termékre, sajnos mind a kettőt nem tudtam megvenni :-( Alig vártam, hogy megérkezzen :-) Állagra nekem tökéletes, nem folyik, nem ragad, az illata is finom. Felkenve nincs ragacsos érzet. Amit viszont elképedve tapasztaltam, hogy a fent említett ráncokat csökkentette első használat után! Nem, nem placebó volt! Kritikus vagyok magammal és a termékekkel szemben is ! Szóval feltöltötte az arcomon amit fel kell! A dekoltázsomra szintén nagyon kell már figyelnem és arra is használtam. Szintén halványított a ráncokon. Ha ez így marad és használni fog huzamosabb ideig, maradok ennél a kis csodánál :-)

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15

Charlotte Tilbury Charlotte's Magic Cream SPF15
2019. november 25.

Nagyot csalódtam ebben a krémben.Illata finom, állagra is rendben van, viszont a "magic" amit ígér nálam elmaradt. Sőt! A homlokom konkrétan kipattogzott tőle, pedig nálam igen ritka, hogy bármi is így hasson a bőrömre. Ennyi pénzért igen kérdéses számomra, hogy valójában mitől magic?

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. június 24.

Az Apricot Glow árnyalatot használom. Finom, visszafogott, elegáns illata van. Én alapozó alá használom. Ad valamilyen selymes, természetes,elegáns összképet. Egységesíti az arcot és tökéletes a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle.