tedy

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Skintegra Architect

Skintegra Architect
2022. április 8.

Nem ismertem a márkát, leírás alapján rendeltem. Hihetetlen hamar elfogyott, mert annyira jó a termék! Könnyed, hamar beszívódik és teszi a dolgát. Az apróbb pattanásaimat (mandula zabálás után) eltüntette, sokkal simább és kipihentebb volt a bőröm a használatát követően. A férjem is használta és amikor elfogyott, jelezte, hogy rendeljek, mert neki nagyon bejött, kifeszesítette az arcát :-)

Helia-D Cell Concept Kollagén Lifting Maszk

Helia-D Cell Concept Kollagén Lifting Maszk
2022. január 2.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket. A koncepció, hogy 3 lépésből áll a maszk használat, kitűnő ötlet. Praktikus , könnyen használható, megfelelő mennyiség van a szérumban és krémben. Nagy szérum használó vagyok és imádom felfedezni az új termékeket ebben a kategóriában -is. Ez a szérum számomra csalódás volt. Sűrű, nehezen szívódik fel és ragacsos érzetet hagy maga után. A maszk rendesen át van itatva “cuccal”, teljesen rendben van. Amin meglepődtem, az az éjszakai krém. Könnyű állaga van és kellemes felvinni a bőrre. Ami miatt pontot vonok le, az illatanyag. Miért kell használni? Zavaró. Összeségében hidratált, felfrissült a bőröm a használat után. Amit változtatnék rajta, a szérum mennyisége bőven elég, így a nyakra is használható, ezért a maszkot nem csak az arcra gyártanám, hanem egyben a nyakra is és a fülre akasztható változatban.

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder

By Terry Hyaluronic Hydra-Powder
2021. december 10.

Teljes mértékben egyet kell értenem az előttem szólókkal. Ez egy merőben más púder mint amiket eddig használtam és ismertem. Innovatív termék. Hidratált a bőröm , a ráncokat feltölti , matt hatású egész nap az arcom és sminkem.

1 MÁRKA