tedy

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum

By Terry Cellularose Brightening CC Lumi-Serum
2019. június 24.

Az Apricot Glow árnyalatot használom. Finom, visszafogott, elegáns illata van. Én alapozó alá használom. Ad valamilyen selymes, természetes,elegáns összképet. Egységesíti az arcot és tökéletes a végeredmény. Nagyon kevés kell belőle.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. április 11.

Kíváncsi voltam mit tud a krém. Elhasználtam 1 tégellyel így most nyugodtan írok véleményt. Valami szenzációs a cucccc!!! Érdekes érzetet kelt a bőrön. Csipked, bizserget de nincs piros folt a bőrön. A párom kért belőle, hogy ő is használhassa. Nagyon bejött neki is és látványos a hatása is. RÁADÁSUL! Kifogyott a krém. Erre én, gondoltam egyet és mivel utántölthető e tégely, egy másik krémet tettem bele. Gondoltam egyrészt azért, mert ebben a csomagolásban sokkal higiénikusabb, másrészt teszteltem a páromat :-) nem szóltam neki direkt, hogy más krém van már benne, hagytam használja csak mit fog szólni. Egy idő után rákérdeztem, hogy na, milyen a krém? Szereted még? Hat? Meglepődtem a válaszán! Mondta, hogy az az igazság, hogy ez most már zsíros az arcán, nem bizserget és nem feszesít. Szóval ennyit tudott a nagy krémem! Elmondtam neki, hogy mivel elfogyott, más terméket tettem bele és próbára tettem. Örült nagyon ő is és én is, mert az eredeti termék fantasztikus és bevált mindkettőnknek.Mondta is, hogy vegyem újra, mert kell neki!

Nu Skin ageLOC Tru Face Essence Duet

Nu Skin ageLOC Tru Face Essence Duet
2018. szeptember 4.

A szekrényemben lapult több ideig ez a kis termék. Ajándékba kaptam,eszembe sem jutott ennyi pénzért ilyen krémet vásárolni. Aztán ahogy elkezdődött a nyár,napozgatások,barnulgatások, a dekoltázsom szépen ráncos lett. Mondjuk nem segített rajta,hogy hason alvó vagyok és köztudott,hogy ettől sem lesz szép sima az ember dekoltázsa :-) Üzleti fotózásra kellett mennem,ahol is a blúzom V kivágású volt. Előtte kezdtem el kapkodni,hogy mit is tegyek. Ekkor jutott eszembe,hogy nekem van egy ilyen "cuccom",lássuk mit is tud. Készen lettem tőle! Reggel használtam/használom azóta is zuhanyzás után. Az állaga nagyon érdekes, egy rész olajos,egy rész krémes. Az illata rendkívül finom , nem tolakodó. AZ eredményt ha nem én látom, el sem hiszem! Gyönyörűen kisimult bőr! Egyenletessé tette a nyak-dekoltázs vonalakat. Sajnálom,hogy az ára borsos, egyszer majd beruházok rá :-) (ha nem kapok megint ajándékba :-) )