Tekka

Regisztráció dátuma: 2016. március 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. március 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Hauschka Porpúder Transzparens

Dr. Hauschka Porpúder Transzparens
2020. január 6.

Szerintem létezik még, csak már háromszög alakú a csomagolása, én legalábbis néhány hete vettem, a neve megegyezik.
Nekem sajnos semleges, a se nem árt se nem használ kategória. Az volt a célom vele, hogy bár tág pórusaim vannak és az orromon szinte állandó harcban állok a kis feketékkel, nem használok sem alapozót se bb krémet stb hadd lélegezzen bőröm és hátha előbb utóbb majd kitisztul (ezt persze nem ettől a púdertől vártam). Ezt azért vettem, hogy valamivel mégis egységesítsem a bőröm illetve arra az esetre ha kifényesedik. Azon kívül hogy az illatât nagyon szeretem, a megszokott finom natúr hauschka illat, nekem nem jön be az állaga, nehezen lehet felvinni, mindig poros lesz valami más is bár lehet csak én vagyok ügyetlen, és a színe is túl világos. Illetve ha száraz rész fordulna elő, azt egyből kiemeli, így sajnos nem szívesen használom de sajnálnám kidobni.

Filorga Oxygen-Glow Super Perfecting Radiance Cream

Filorga Oxygen-Glow Super Perfecting Radiance Cream
2020. január 4.

Ezt a krémet annak tudom elképzelni, akinek alapból is tökéletes/normál a bőre és nincs szüksége bb krémre, alapozóra vagy hasonlóra, csak egy kis hidratálásra és persze extra szépítésre. Az én bőröm sajnos nem ilyen, bár nincs nagy gond vele de kombinált, így néha fénylik, vannak tág pórusaim és az orromon makacs fekete pöttyök sajnos. Azért nyilván kíváncsi voltam mert tökéletes bőrt ígér, de belátom nem reális egy arckrémtől azt várni hogy megoldja a bőrhibáimat :D De akinek teljesen szép, tiszta a bőre, annak tényleg beválhat, maga a krém picit rózsaszínes és egységesíti a bőrszínt, egészséges ragyogást ad neki, mintha kicsi fényes részecskék lennének benne de természetesnek tűnik. Az én vegyes bőröm száraz részeit sajnos azonban nem hidratálja eléggé, és így napközben sajnos néha megjelenik egy-egy pici száraz folt. Illetve mivel újabban elkezdtem hámlasztani abban a reményben hogy megszabadulok a mitesszerektől, legközelebb biztosan olyan arckrémet veszek amiben fényvédő is van, ebben sajnos nincs. Összeségében egyáltalán nem rossz, csak nem nekem találták ki :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Gel
2020. január 4.

Nagyon lelkesen használom kb. egy hónapja már, napi 1x vagy 2x, de a nagy csoda még várat magára. Igazából lehet túl nagyok az elvárásaim, de többen is írták hogy jó a mitesszerekre, nekem is ez lenne a fő célom vele. Vegyes bőröm van és az orromon nagyon makacsok a kis feketék, tisztítás után nagyon hamar visszatérnek, erre keresek megoldást. Összeségében elégedett vagyok vele, szép egyenletes és puha lett az arcom (ebben lehet az új arckrémem is közrejátszik mondjuk), viszont semmi pattanás nem is jön ki, ugyanolyan hatásos a kezdődő pattikra mint a teafaolaj csak ez nem szárítja ki a bőrt, úgyhogy jobb is. Az lenne az 5. csillag számomra ha a mitesszereim se jönnének vissza, azt nem várom hogy ettől tűnjenek el, csak hogy tisztítás után ne térjenek vissza. A mennyiséget szerintem el kell találni, az elején amikor túl sokat raktam akkor nehezebben szívódott be és ragad kicsit, de el lehet találni és úgy tökéletes, utána fényvédős arckrémet használok még nappalra. A folyékony állagút is kipróbáltam amúgy, de ezt sokkal jobban szeretem.