telelle

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Golden Rose Wow! Nail Color

Golden Rose Wow! Nail Color
2017. január 4.

Egy bézs színű darab van a birtokomban, és ez a legrosszabb körömlakk, amivel életemben találkoztam. Híg, egyenetlen, és még lassan is szárad, egyszerűen borzasztó.

W7 Trends HD Alapozó

W7 Trends HD Alapozó
2017. január 4.

Némi tétovázás után Buff árnyalatot rendeltem, ennél jobban aligha passzolhatna. Állagra könnyed, egyszerű az eloszlatása, igazából akár kézzel is lehet,ő szintén szólva akár BB krém is lehetne, legalábbis én ilyesmit kerestem BB-ben, és tulajdonképpen hasonlít is az Etude House Blooming Fit-re, csak sokkal jobb annál.

Illata nincs (hatalmas piros pont!), szépen egységesíti az arcszínt, de nem olyan, mintha kiradírozná az arcot, a bőrhibákat se tünteti el teljesen, csak halványítja, nagyon természetes, mintha nem is lenne az arcomon semmi. Nem ül bele sehova, nem emeli ki a pórusokat, egyszerűen gyönyörű. Bónusz pontként nyugtatja az arcbőrt, mikor lemosom, szép, üde pofi köszönt :) Nem volt olcsó, kb. 2200-ért vettem a Makeuplazán, de megszolgálta az árát :)

Essence Longlasting Lipliner

Essence Longlasting Lipliner
2016. december 11.

06 a girl's dream van meg, krémes és szépen fed, én önmagában használom rúzsként. Így kicsit gyorsan fogy, ráadásul a tekerősben kb. feleannyi van mint a hegyezősben, így nem annyira környezetbarát.