Telihold

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clarins Double Serum

Clarins Double Serum
2019. december 28.
(!)

Frissítés: Sajnos nem lesz a mindennapok része. Valamelyik összetevője valóban kipirosít kissé. Két-három naponként tudom használni, pedig nagyon szeretném.

Tesztelésre kaptam a szérumot. (Erősen megörültem neki, mert eddig nem volt jellemző, hogy bármit is nyerjek játékokon. Ezúton is köszönöm a lehetőséget.) Este próbáltam ki, hidratáló előtt kentem belőle az arcomra. Valószínűleg elsőre túl sokat is, bár gond nélkül beitta a bőröm. Reggelre abszolút kisimult voltam. Azért mégis oda kell figyelni a mennyiségre, mert zsírosodásra hajlamos a bőröm, érzékeny is, és a túltáplálásra néhány nap után mindig pirosodással, apró pöttyökkel reagál. Kihagytam egy napot, és a mennyiségre jobban odafigyelve próbáltam újra. A kisebb csepp jelzésre állítva két adag szükséges és elegendő a számomra. Tonizálás után igen gyorsan beszívódik a bőrbe.
Négy-hat hét múlva, amikor már hosszabb távú hatása is látszik, újra megírom a tapasztalataimat.
Egyelőre maximális bizalom és öt csillag.

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2019. szeptember 27.

Korábban használtam már másik 10%-os niacinamide-os készítményt, gyakorlatilag nulla eredménnyel. Sőt, inkább negatív tapasztalataim sikeredtek. plusz elköltöttem rá egy csomó pénzt. Félve vettem meg ezt a készítményt, és használni is félve kezdtem, hátha kipirosodok tőle stb. Mostanra tonik után önmagában föl merem tapicskolni az arcomra, aztán még jön a hidratáló, a fényvédő. És magam is alig hiszem el, de tényleg csökkenti a pórusok méretét, nem szárít, egy kicsit sem pirosít. A homlokom kifényesedés nélkül bírja a napot, ami nálam kész csoda. Ma például szabadtéri rendezvényen voltam (napsütés, meleg), és meg se kottyant. Újravevős.

Paula's Choice Restoring Moisturizer Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Restoring Moisturizer Kombinált/Zsíros Bőrre
2019. szeptember 17.

A kipirosodásra hajlamos bőröm miatt reméltem, hogy a Calm termékcsalád megoldást jelent majd a problémáimra. Eddig vegyesek a tapsztalataim. A fényvédős hidratáló nagyon bevált, több tubussal is elhasználtam már belőle, és nem is szándékozom lecserélni, egész évben használom. Nyáron, amikor a bőröm alapból zsírosabb, a fényvédő nélküli hidratálót próbáltam éjszakára. Aránylag hamar beszívódik a bőrbe, de mintha nem hidratálna eléggé, illetve olyan érzés, mintha gépzsírt kennék magamra. Egyébként nem vagyok ellensége a szilikonnak, de egy bizonyos mennyiség után már kellemetlennek tartom. Igaz, más összetevő is okozhatja a nem komfortos érzetet, mert egyéb, erősen szilikonos készítményt is használok, és ott mégsem találom zavarónak.

Frissítés: Ahogy hűvösebbé kezd válni az időjárás, egyre jobban működik. Kis mennyiség elég belőle. Kap még egy csillagot.