Telihold

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel
2021. október 1.
(!)

Kipróbálásra kaptam, magamtól nem biztos, hogy ezt választottam volna a drogériában. Reggelente használom, fogmosás után. Kicsit "csíp", de nem kellemetlen, és valóban friss lehelletet biztosít, ahogy ígéri. Hosszú távú hatásairól még nem tudok beszámolni, de ha az ínyt óvja, és lassabb lesz majd napközben a lepedék lerakódása, akkor már nem használom hiába. Egyelőre négy csillag.

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2020. október 31.

Ezzel indítom a napot, arctisztítás után ő az első. A Snail Bee esszenciát váltotta a nyár vége felé. Igazából nem is tudom, melyik a jobb, a megfelelőbb számomra, mindkettőt szeretem. A fermentált összetevők miatt választottam, és nem bántam meg.
A Benton készítményeivel egy gondom van: a viszonylag rövid lejárati idő. De nyilván valamit valamiért.

Inika Baked Mineral Foundation

Inika Baked Mineral Foundation
2020. október 31.

A folyékony alapozót és a BB krémet is használtam korábban, de ez vált be leginkább. A Lily Lolo ásványi poralapozójával is megpróbálkoztam, és az is jó tulajdonképpen, sőt ott jóval nagyobb a színválaszték, de a préselt púderek felvitelével valahogy könnyebben boldogulok. Ecsettel és pufnival is tudom használni. A pufnival inkább csak ősztől tavaszig, mert vastagabb réteget hagy az arcbőrön. Azért négy csillag, mert a kiválasztott árnyalat jó, de talán lehetne még jobb is a hatás, ha több árnyalatból lehetne választani. Egyébként nem matt hatású, és ez egy bizonyos életkor után már direkt előny, és nem hátrány.