Telihold

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2016. július 21.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Benton Fermentation Essence

Benton Fermentation Essence
2020. október 31.

Ezzel indítom a napot, arctisztítás után ő az első. A Snail Bee esszenciát váltotta a nyár vége felé. Igazából nem is tudom, melyik a jobb, a megfelelőbb számomra, mindkettőt szeretem. A fermentált összetevők miatt választottam, és nem bántam meg.
A Benton készítményeivel egy gondom van: a viszonylag rövid lejárati idő. De nyilván valamit valamiért.

Inika Baked Mineral Foundation

Inika Baked Mineral Foundation
2020. október 31.

A folyékony alapozót és a BB krémet is használtam korábban, de ez vált be leginkább. A Lily Lolo ásványi poralapozójával is megpróbálkoztam, és az is jó tulajdonképpen, sőt ott jóval nagyobb a színválaszték, de a préselt púderek felvitelével valahogy könnyebben boldogulok. Ecsettel és pufnival is tudom használni. A pufnival inkább csak ősztől tavaszig, mert vastagabb réteget hagy az arcbőrön. Azért négy csillag, mert a kiválasztott árnyalat jó, de talán lehetne még jobb is a hatás, ha több árnyalatból lehetne választani. Egyébként nem matt hatású, és ez egy bizonyos életkor után már direkt előny, és nem hátrány.

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil

Disciple Dreamy Skin Retinyl Oil
2020. október 31.

A próbaszettet vettem meg, mert az arcolajokkal nem állok nagy barátságban zsírosodásra hajlamos bőröm miatt, de hajtott a kíváncsiság, mivel a márka mistje nagyon is bevált.
Először nem volt szerencsém vele, mert nem itta be a bőröm, így vagy a párnámra került, vagy végül is letöröltem az arcom egy száraz kendővel, mert annyira irritált. Aztán kipróbáltam másképpen: belekevertem az esti hidratáló krémembe, és innentől kezdve működik, sőt abszolút látványos a hatása.
A bőröm egyébként rettenetesen érzékeny, könnyen kipirosodik, de ettől nem, sőt inkább nyugtató hatású.