tellmeastory95

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs

Yves Rocher Rouge Vertige Szédítő Rúzs
2020. szeptember 27.

A 75-ös gyöngyház fényű rúzst választottam egy vásárlásomhoz ingyen. Hát megmondom őszintén nem vagyok egy nagy rúzs viselő, mert viszonylag vékonyabb és befelé forduló ajakszéleim vannak, ami miatt nehezebb is a rúzsozás. Ebben viszont nagyon pozitívan csalódtam! A formájának köszönhetően nagyon egyszerű az ajkak követése és a gyöngyház finish is nagyon szépen kiemeli az ajkakat és kölcsönöz egyfajta dúsabb hatást is nekik. Nem egy tartós rúzs, de az a tapasztalatom, hogy ivás és pár falat után még nagyon szépen tart a színe. Ha ezt elhasználom biztos veszek magamnak egy másikat.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2020. szeptember 27.

Nagyon szuper kis korrektor, évek óta használom!

Nagyon fehér bőrű vagyok és sajnos az olcsóbb kategóriában kevés megfelelő színű és jó minőségű korrektorral találkozom. A legvilágosabb szín abszolút bevált, jól elfedi a fehér bőrömből adódó átütő szem alatti karikákat és adott esetben a pattanásokat is. A loose powder mellett mozdíthatatlan 8 órán keresztül. Egyetlen negatívum, amit nem tudok hova tenni, hogy melyik termék az oka, de a Catrice folyékony alapozójával nem kompatibilis nekem, elmozdul az alapozó alatta. Magát az alapozót egyébként nem szeretem, ezért nem is használom hozzá, így igazából ezért nem vonnék le pontot, a megszokott L'oreal Infaillable alapozómhoz tökéletes páros!

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2020. szeptember 27.

Több mint 1 éve használom már és abszolút bevált nekem ez az alapozó. Nekem főleg száraz bőröm van, egyedül az állam környéke lesz nap végére olajosabb. Ennek ellenére egész napos fedést biztosít, nem fénylik át az államon nap végére, máshol pedig nem szárítja a bőröm. Jól fed, akár vékonyabb, akár vastagabb rétegben viszem fel, épp amit szeretnék, ugyanúgy tartós és nem maszk hatású. Én általában lazább napokon 2-3 pumpát szoktam elhasználni a teljes arcfedéshez. Az arcom könnyen kipirosodik, így ez a mennyiség ad annyi fedést, hogy még természetes hatással üt át az arcom pirossága, legalább nem kell pirosító. Érzékeny bőröm van, pattanásos is szoktam lenni, de maga az alapozó nem okoz semmilyen negatív hatást. Ezek miatt nagyon ajánlom!

1 ÖSSZETEVŐ

Palmitoyl Tripeptide-7 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen