tellmeastory95

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2017. augusztus 1.

Kombinált és érzékeny arcbőröm van, viszont ahol száraz ott komoly segítségre van szükségem és ez a krém nekem nagyon bevált. Könnyen felszívódik, hidratál és nincs maszk hatása. Főleg nyáron szeretem, mert egyes nehezebb krémeknél olyan érzésem van, hogy leizzadom. Smink felvitelét egyáltalán nem befolyásolja, és nem is kell várnom a primer vagy alapozó felvitelével, azonnal érzem hogy felszívódott. Én csak ajánlani tudom.

Neutrogena Hidratáló Arctisztító Kendő

Neutrogena Hidratáló Arctisztító Kendő
2016. szeptember 11.

Nekem a grépfrútos van meg, nagyon szeretem, mert egy darab elég az egész arcomra, én a szememről is ezzel mosom le a vízálló szemhéjtust is. Nem irritál sehol, pedig érzékeny a bőröm és a szemem is, az alkohol szerű picit szúrós szagot leszámítva kellemes az illata. Viszont picit ragadós érzése lesz utána a bőrömnek, ezért kénytelen vagyok még a micellás vízzel lemosni.

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2016. szeptember 9.

Nekem hatalmas segítség főleg nyáron! Sokat izzad az arcom a nagy melegben, ezért az orromon és környékén sokszor elmozdul az alapozóm. Próbáltam mindent, de ez tényleg bevált! Szuperül mindent a helyén tart, valamint egyáltalán nem fénylik az arcom tőle. Valamint egy borsónyi elég az egész arcomra.

1 ÖSSZETEVŐ

Palmitoyl Tripeptide-7 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen