Tempete

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2020. március 13.

Akkor most én leszek a mumus, de nekem nem valt be 😏
Először is, sajnos az összetevők között is vannak csúnyább dolgok.
Masodszor, felkenve olyan az arcom à szárazabb részeken, mintha beleborultam volna egy adag porba. Pedig a legtöbb helyen zsíros borom van. Na most, ahol meg zsíros egy óra múlva már tocsogok a zsírban.
Igazából pozitívat nem tudok mondani. Az essence púder jobb ugyan ebben az árkategóriában, de leginkább a Mac studio fix púderre esküszöm.

MAC Mineralize Blush

MAC Mineralize Blush
2020. március 12.

Petal Power árnyalatban van meg, ez egy vagány, erősebb rózsaszín szín, arany csillámokkal. Nagyon meglepett, mennyire pigmentált!
A sminkes csaj választotta nekem ezt a színt, megmondom őszintén, magamtól lehet, hogy nem nyúltam volna bele, mert nagyon erősnek hatott :D de aztán felkente rám, és valami csodásan állt :) Nem foltos, nem porol, viszont könnyen eldolgozható, nem olyan, mint a catrice meg essence, hogy ha véletlenül jutott oda is, ahova nem kellett volna, akkor az ott is maradt sajnos...ő viszont építhető, eldolgozható, és sokáig ott is marad. Ami negatív egy kicsit, az az ára! 9 ezer ft ért vásároltam...kicsivel több mint 3g terméket! mert oké, van két MAC púderem, és egy bronzerem is, és azt még valahol értem is, hogy 10-15 g termékért náluk 10 ezer ft ot kell otthagyni...szóval azért sokallom az árát, így egyenlőre csak alkalmakra használom. Viszont tökéletes a termék, de az ára miatt 4 csillag.

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation

MAC Studio Fix Powder Plus Foundation
2020. március 11.

Elsőként nem mertem megvenni, mert féltem, hogy a fluiddal együtt már nagyon matt lesz. Így vettem egy minieralize skin finish pudert szintén à Mac tol. Az is egy nagyon szép púder, viszont vannak napok, amikor a bőröm egyszerűen ontja magából a zsírt... És akkor nem bírok vele, így kénytelen voltam beruhazni rá.. Főleg, hogy hamarosan jön a nyár, és akkor végképp nem tudok majd mit kezdeni ezzel a problémával. Fantasztikus kis púder! Nagyon szépen működik együtt a studio fix fluid alapozóval, en télen, tavaszzal és ősszel szeretem a rendes sminket. Látszik, hogy itt van, de nem kell belőle egy kiló. Mattnak mattít, de mégse az a nagyon csúnya poros végeredmény, amit utálok. Nem ül bele vészesen a barázdákba sem. KB 5-6 órát bírt ki fenyesedes nélkül, ami szép teljesítmény, a drogériásnpuderek ezt nem hozták az én extrém zsíros bőrömön.
Amikor reggel Meg csúszok az idővel akkor csak őt használom, alapozó nélkül egy kis korrektorral. Úgy is tökéletes :) vizesen nem merem használni, mert hallottam, hogy attól Meg keményedik, nem akarok ilyen drága cuccot tönkre tenni :D én egy kétoldalú Mac és ecsettel viszem fel.
Az eladó lány szépen kiválasztotta a szint az nc 25 os alapozó fölé, így nekem ebből az nc 30 van meg. Remélem sokáig elég lesz.
Száraz bőrre nem ajánlom!