tenagi

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 11 eladás
Megnézem

Avon Care Banános Arcmaszk

Avon Care Banános Arcmaszk
2019. szeptember 7.

Kétszer használtam eddig, érdekelt milyen lehet. Kellemes az illata (bár érezni, hogy van benne plusz aroma- kissé észteres beütése van) és érzetre sem rossz, de semmi extra. Használat után nem volt az, hogy hú de nagyon hidratálta volna a bőröm, rajtam mind a kétszer 20 percig volt. Igazából a napi rutin részeként használt krémem többet tesz ez ügyben.
Összeségében: ha van egy kis ideje az embernek el lehet vele szórakozni, ugyanis azt írja, hogy 5-20 percig kell magadon hagyni, aztán le lehet mosni. Nem fogom újravenni, mert anniyval többet nem nyújtott.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2019. szeptember 7.

Imádom váltogatni a tusfürdőket, hangulatomhoz illően választok és használom azokat. Nyáron gondoltam ez egy jó kis tusfürdő lesz. Finom, frissítő illata van, párom is lopott belőle, mert tetszett az illata neki is. Nem használam annyiszor, hogy meg tudjam ítélni, mennyire szárít-nem szárít. Egy tusinak jó :)

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet

Avon Naturals Zöld Tea és Verbéna Testpermet
2019. szeptember 7.

Én a régi illatát nem ismertem, de amikor megláttam a katalógusban egyből megrendeltem a tusfürdőt és a testpermetet is. Könnyű, frissítő, nyári... Imádat első szaglásra :)