tenagi

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. július 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal

Manna Rózsaszín Agyagos Krémpakolás Aloe Vera Vajjal
2021. április 10.

Akciósan rendeltem, beajánlotta az oldal a kombinált arcápoló csomag mellé.... Egy életem, egy halálom, megrendeltem, úgysem volt még csupa természetes alapanyagból készült pakolásom. Este, lefekvés előtt használtam Manna szappanos arctisztítás után.
- Kenhetőség: először megijedtem, nagyon szilárdnak tűnt, de könnyen kenhető lesz kézmeleg hatására.
- Illat: semmi extrát nem éreztem.
- Eltávolítás: tényleg nehéz leszedni, (sima vattapamaccsal leszedtem a nagyját, majd melegvízzel lemostam, amit lehet, még egy adag vattakorong...) de ami visszamaradt "kence" azt az éjszaka során beszívta a bőröm.
Összességében: nem használtam csak egyszer, de másnapra lettek új pattanásaim... Nem mondom, hogy ettől, de nem az én bőrömre való, max akkor tesz majd jó szolgálatot, amikor túlzásba viszem a savas hámlasztást. Néha előfordul :D
Anyukám is kipróbálta (szárazan hámló, vízhiányos bőre van) és neki azonnal puha lett az arca tőle. Ezért adok neki öt csillagot.

Yamuna Shea Vaj Illatosított

Yamuna Shea Vaj Illatosított
2021. április 10.

Első shea vajam,igy összehasonlítási alapom más shea vajjal nincs.
DM-ben szemeztem vele egy ideje és most megadta magát, beugrott a kosaramba :D
De viccet félretéve, a számra és kezemre használtam ebben a februári - márciusi - áprilisi sarki télben, mert nagyon kiszáradt. Kombinálva más kézkrémmel (éjszaka: shea vaj +cérnakesztyű, nappal: könnyen beszívódó, glicerines krém) fantasztikusan visszapuhitotta a bőröm és a hideg okozta - újdonságként felmerült - ekcémám sem fajult el.

Manna Szőlőmagolaj Szépségolaj

Manna Szőlőmagolaj Szépségolaj
2021. április 10.

A kombinált bőrüeknek ajánlott csomag egyik terméke volt.
Az illata/szaga nekem is fura ... De nem cefrére emlékeztett engem, valami másra, amit nem tudok most körülírni. Szépen beszívja a bőröm, este kentem magamra főleg. Most kb 2. hete használom. Bátran rákentem a maszknéimra is, nem rontott rajta. Önálló termékként drágának tartom kicsit, de csomagban megérte megvenni. Nem kell belőle sok, ez a pár milli is sokáig elég lesz.