tengeritehen

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

St. Moriz Professional Gradual Tanning Lotion

St. Moriz Professional Gradual Tanning Lotion
2020. július 2.

Az önbarnítózás eddig nekem ördögtől való volt. Akármilyen krémet/habot/sprayt használtam, akármennyit dörgölgettem a hámsejtjeimet, hidratáltam, MINDIG csíkos-foltos lettem.

3 napja használom ezt a krémet és azt kell mindjam, hogy meggyőzött. Nincs foltom, nem gyűlik be a hajlatokban, a színe (nem sok, később) nem narancs.
Az illata kellemes citrusos, nincs meg benne a szokásos önbarnító szag.
A színe: aki rutinos és gyors eredményt akar, az felejtse el. 3 nap alatt a boltizsír színű lábaimnak adott egy kellemes hétvégén-kertészkedtem-kicsit árnyalatot. Olyan egészségeset, ami illik június közepéhez.
Gyorsan beszívódik, igazából térülsz-fordulsz és kész.

Update (07. 02.): kopás: kopik. De egy fürdőkefével simán és könnyedén meg lehet szabadulni a maradványoktól.

Megjegyzés: a csíkosodást valószínűleg a frissen beszerzett Tan Organic kesztyű is megakadályozta... sőt... tuti.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. május 13.

A legjobb arckrém, amit valaha használtam. Eddig mindegyik a kukában landolt (az Eucerinen kívül), mert nem vagyok nagy arckrémes (így 35 évesen sem).Ez úgy tűnik, el fog fogyni. Újravevős!

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Photoaging Control Színezett Napozó Krém Arcra FF50+
2020. május 13.

Nagyon szeretném szeretni. Tényleg. A bőröm sokszor csak az Eucerin termékeket viseli el.
Tegnap érkezett meg, úgy tűnik, csak medium árnyalatban kapható. Hófehérke vagyok, néhány pigmentfolttal, ez valami iszonyatosan néz ki rajtam. Először az ujjaimmal vittem fel, mint minden "rendes" arckrémet, na azt mosthattam is le (pedig próbáltam sima arckrémmel higítani, világos alapozóval elkeverni, de semmi javulás). A legutolsó próbálkozásnál alapozó ecsettel kentem el, az eredmény talán... talán... A highlighterem rengeteget fog dolgozni, amíg ez el nem fogy.
A 4 csillagot a színválaszték (hiánya) miatt kapja, érzetre nem rossz, nekem kicsit nehéz (egy Neurogena Hydro Boost után minden az). Hosszútávú eredménnyel még visszajövök.
Nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy elsírom magam, az tuti viszont, hogy sokat fogok még próbálkozni vele.