Teo

Regisztráció dátuma: 2013. június 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Alpha-H Liquid Gold

Alpha-H Liquid Gold
2021. július 3.

Számomra ez egyértelműen csodaszer. Mindig éjszakára vittem fel a bőrömre a kezembe csepegtetve, és azzal eloszlatva (nem vattával töröltem át), sosem krémeztem utána. Reggelre sokkal szebb lett a bőrképem, és puhább a bőröm. Sosem bántotta vagy csípte a bőröm. Más hámlasztónál ezt a fajta hatást nem érzékeltem. Egy 50 ml kiszerelésem volt belőle, eléggé spórolósan használtam, mert elég drága, viszont a hatása elképesztő, és heti egy hasznát mellett nekem kb 1 évig tartott a pici flakon. Én is csak ajánlani tudom!

NYX Prismatic Eyeshadow

NYX Prismatic Eyeshadow
2020. május 27.

Valahogy az egész márkát elkerültem korábban, viszont ezek a szemhéjpúderek valami mesések. Három árnyalat van meg (először a mermaid,majd glass slipper és végül frostbite), 2 hét eltérésekkel vettem meg őket, annyira bejöttek :D Nem csillámok, nem is foil, inkább topper jellegűek számomra, de építhető, és igazából önmagukban használom őket. Nagyon nagyon szépek, miattuk mozdultam ki a komfortzónámból és nem csak nude-barna sminket készítek, hanem feldobom ezekkel. Tényleg csak jókat tudok mondani, nekem egyedül a csomagolás nem jött be, szerintem gagyi és olcsó az ezüst-masnis műanyag, így én inkább szétszedtem őket, és mágneses tartóba pakoltam át. :)

Juno & Co. Microfiber Velvet Sponge

Juno & Co. Microfiber Velvet Sponge
2020. május 7.

1 hete rendeltem, és használom, és ez egyszerűen valami csodás. Soookkal szebben oszlatja el az alapozót, mint az eddigi kedvenc RT szivacsom, és sokkal tovább marad szép a bőrképem, amikor ezt a szivacsot használom. Nagyon nagyon tetszik. Olvastam, hogy nehéz tisztítani a textúrája miatt, én kemény szappannal tisztítottam tökéletesen tisztára, bármiféle erőlködés nélkül. Összességében szerintem zseniális ez a szivacs.

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ