Teo

Regisztráció dátuma: 2013. június 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 21.
Bőrprobléma: -

Megnézem

NYX Prismatic Eyeshadow

NYX Prismatic Eyeshadow
2020. május 27.

Valahogy az egész márkát elkerültem korábban, viszont ezek a szemhéjpúderek valami mesések. Három árnyalat van meg (először a mermaid,majd glass slipper és végül frostbite), 2 hét eltérésekkel vettem meg őket, annyira bejöttek :D Nem csillámok, nem is foil, inkább topper jellegűek számomra, de építhető, és igazából önmagukban használom őket. Nagyon nagyon szépek, miattuk mozdultam ki a komfortzónámból és nem csak nude-barna sminket készítek, hanem feldobom ezekkel. Tényleg csak jókat tudok mondani, nekem egyedül a csomagolás nem jött be, szerintem gagyi és olcsó az ezüst-masnis műanyag, így én inkább szétszedtem őket, és mágneses tartóba pakoltam át. :)

JUNO & Co. Microfiber Velvet Sponge

JUNO & Co. Microfiber Velvet Sponge
2020. május 7.

1 hete rendeltem, és használom, és ez egyszerűen valami csodás. Soookkal szebben oszlatja el az alapozót, mint az eddigi kedvenc RT szivacsom, és sokkal tovább marad szép a bőrképem, amikor ezt a szivacsot használom. Nagyon nagyon tetszik. Olvastam, hogy nehéz tisztítani a textúrája miatt, én kemény szappannal tisztítottam tökéletesen tisztára, bármiféle erőlködés nélkül. Összességében szerintem zseniális ez a szivacs.

Siberian Wellness Experalta Platinum Tonik

Siberian Wellness Experalta Platinum Tonik
2020. március 25.

Imádom ezt a tonikot. A használata után minimálisan sem húzódik a bőröm (bármelyik másik tonik használata esetén húzódott), ami számomra hatalmas dolog. Illata szinte alig van, amit érzek, az egy természetes "zöld" illat. Furcsa lehet állagról beszélni, de mintha nem teljesen vizes lenne, így ezért sem szárítja, hanem még inkább táplálja a bőrt. Számomra ez a termék csodaszer, mindenképp újraveszem!

1 MÁRKA

12 ÖSSZETEVŐ