Teokleia

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Sundance Szenzitív Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF50+

Sundance Szenzitív Napozó Fluid Arcra és Dekoltázsra FF50+
2022. július 1.

A Revox csoda-fényvédője után jártam, de miután két város nyolc (!) drogériájában sem találtam meg (mi történt azzal a termékkel?!), kétségbeesésemben ezt kaptam le a polcról. Talán csak az ragadott meg, hogy pici, mint a Revox. 1300-ért 50 ml - nos, gondoltam, miért ne.
Világossárga, folyós fényvédő, klasszikus naptej illattal, a bőrön könnyű eloszlatni, némi kenegetés után gyönyörűen eltűnik, nincs fehér rétege. Megfelelő mennyiség úgy terül a bőrön mint egy finom vaníliapuding, nagyon kielégítő a látvány. Ellenben ha a szemembe jut, könnyezem tőle, és zsíros érzet marad utána, ha látszatra nem is zsírosbödön, bár napközbeni újrakenés után ez is kissé meglátszik. Kicsit ragad, de nem kellemetlen, viszont nem érzem hogy teljesen beszívódna. Szívesen el fogom használgatni nyáron, szabadnapokra, de munkába nem tenném fel, és nem sminkelnék rá, nem érzem hogy szépen megtartaná. Szárazabb bőrűeknek ajánlanám.
Update: azóta ezt se találom Budapesten sehol. Van valakinek tippje...?
Amúgy negyven fokos olvadós napokon újra kenős fényvédőnek használom a maradékát, eléggé eltömíti a pórusaim. Biztos a meleg miatt is, de ha ezt használom, pár órán belül megjelenik a miliaria cristallina 😅😅

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2022. június 25.

Nem vagyok benne biztos, hogy jól teszem, hogy tudatos bőrápoló rutinba igyekszem beépíteni, de agyagos maszkot kerestem a zsíros-kombó bőrömre, és ez nagyon szimpatikus volt. Első felkenésre erőteljesen hűsít, nyáron nagyon kellemes lehet. Gyakorlatilag megkeményedett az arcomon tíz perc alatt, ami elsőre aggasztott, mert azt hittem, szárít, de nem. Nagyon jól esett meleg vízzel lemosni, óvatosan lesimogatva nem is radíroz - azt nagyon szerettem volna megúszni. Összességében elégedett vagyok, finom puha lett a bőröm utána, a pórusaim kevésbé voltak láthatóak, és mintha tisztultak is volna a kis mitesszerek az orromon és az államon. Jobban tetszett a hatása, mint az élménye, az összetevői viszont annyira nem tökéletesek. Nem vagyok benne biztos, hogy újra veszem majd, de ezt a kisebb adagot elhasználom.
Update: Elfogyott, és újra fogom venni. Nagyon jó hatással van a bőrömre. Zsírosodásra nagyon ajánlom!

Uriage Bariésun Száraz Olaj Spray SPF50+

Uriage Bariésun Száraz Olaj Spray SPF50+
2022. június 24.

Haj fényvédelmére vettem a terméket, és szerintem rosszul használtam. Zsírosodó hajra mertem kipróbálni, elsőre a 3. napos hajam befújkáltam, majd lófarokba kötöttem. Egy csimbókban állt össze tőle a hajam, munkába indulás előtt tíz perccel ez annyira kínos volt, hogy inkább befontam, de még a mini fonatra való gumit is kilökte magából, olyan olajos lett a hajam. Napközben már nem volt rémes a látvány, biztos elsőre sokat használtam. Az illata klasszik nyaralós gyümölcsös, imádom, de nem ez a lényeg a termékben - ha nem jövök rá, hogyan használjam, el fogom ajándékozni.
Update: ha kész frizurára fújom, nincs gond, csak nem szabad utána masszírozgatni a hajban a terméket. Lofarok pl, utána alaposan körbefújom, kicsit csillog itt-ott de nem kelt nagyon zsíros hatást. Tetszik - meglátom hogy teljesít nyaraláson.

7 ÖSSZETEVŐ