Teokleia

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Barack
2021. május 12.

Véletlenül találtam negyed árra leértékelve. Hazavittem, kipróbáltam egy hosszú munkanap után, és azonnal rohantam vissza a boltba, hogy vegyek még pár tubussal. Isteni, szolid illat, babapopsi érzetű bőrt hagy maga után, és a természetes összetevők azonnal megvettek kilóra. Egy icipicit húzódik az arcom utána, hidratálóval tökéletes kombó. Borsónyi szétmasszírozva alig habzik, de gyönyörűen tisztít. Bátran ajánlom zsírosabb T vonallal is, nem kell hogy fénylőn zsíros legyen az arcod hozzá.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2021. március 18.

Három lakkom van a márkától.
Egy szürkés altónusú pink, Go Go Geisha - krém finis, nagyon csíkoz, nehezen kezelhető.
Egy rosegold glitter, A Cut Above - használatkor derült ki számomra, hogy ez fedő glitter, ahhoz pedig, hogy teljes rétegben szivaccsal felvigyem, messze túl sok benne az átlátszó lakk, leszedni pedig tragédia, áztatással is húsz perc.
És egy tejfehér, Blanc névvel - egyáltalán nem teljes a fedés, három rétegben is épphogy, egy S-He lakkom sokkal szebben fed, és harmadennyiért.
Nem próbálkozom ezzel a márkával tovább, feladtam.

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk

Essence Gel-Look Plumping Fedőlakk
2021. március 18.

Egy régi, körülbelül öt éves darabot találtam a polcon elbújva, kétharmadig telve. Picit megsárgult, meglepően híg, vizes állagú. Azt hittem, valami baja lesz, de semmi, kiválóan fed és tartós, nem csíkoz - az állaga miatt felfolyik kissé. Döbbenetes ahogy megmaradt, tovább tudom használni.

6 ÖSSZETEVŐ