Teokleia

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 10.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Florin Körömlakklemosó

Florin Körömlakklemosó
2019. november 10.

Update: false alarm, az égő érzés az ujjvédő miatt volt :) jár az öt csillag!

Gél lakkot igyekeztem leszedni (sima lakkhoz mindig acetonmentes lemosót használok), így ezt sikerült beszereznem. Nem tudom, hogy én csináltam-e rosszul valamit, de kis gumi ujjvédő alatt vattapamacson ezzel áztatva le a gélt, néhány perc után olyan égető érzés kezdte elönteni a kezem, hogy vinnyogva épphogy kibírtam a húsz percet. Oké, a gél lakkot hibátlanul leszedte, de ez a fájdalom nem érte meg, akkor inkább keresek tovább. (Ha nem a lemosó volt a ludas, updatelek.)

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2019. október 10.

Három árnyalatban (Jade Metallic, Sugar Plum, Black Bioux) vettem meg, abszolút siker minden csillámkedvelőnek. Gyönyörű színek, relatíve tartós - nekem a zöld rendszeresen a szemem alá maszatol, de csak ha egész nap fent hagyom -, és megengedhető ár ilyen teljesítmény mellett. A Brown Sugart még biztosan beszerzem.

Essence Extreme Last Alaplakk

Essence Extreme Last Alaplakk
2019. október 10.

Oké, itt az update: egy réteg ebből az alapból, két réteg egy Catrice shimmer lilából, és egy réteg az alaphoz tartozó fedőlakkból: TIZENHÁROM napig tűrte! :o le vagyok hidalva. Pedig kínoztam rendesen: cipőtisztítás, mosogatás, takarítás kétszer is stb. Fave! Ha csak nem okoz később óriási csalódást, újravevős!

Elsőre csak magában kentem fel, színlakk nélkül. Egész híg, vizes bázisúnak tűnik, szépen terül, és mattra szárad, mintha nem lenne a körmön semmi. Tapintásra kicsit tapad. Megnézem, meddig tart, és updatelek később.

6 ÖSSZETEVŐ