Terka25

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrtípus: -

Megnézem

Luxure Maybe EDP

Luxure Maybe EDP
2019. január 8.

Tündibündi édeskés vaníliás illat , pont , mint az eredeti . Nem is értem magam , alapból kerülöm az ilyen trendi , mai illatokat , ő valahogy mégis bejön . Tartós , mások számára is érezhető hatósugárral rendelkezik . Az eredetiért sajnálnám azt a sok pénzt , ezzel is teljesen elégedett vagyok .

L'Artisan Parfumeur Skin On Skin EDP

L'Artisan Parfumeur Skin On Skin EDP
2018. december 1.

Mostanra eljutottam oda a parfümökkel kapcsolatban , hogy tényleg csak olyanokat tartok meg , amit imádok használni . Ő az egyik ilyen . 😍 Velúrbőr , nagyon ,szinte szúr kifújáskor . Tényleg olyan illata van , mint egy velúrbőr kabátnak ,de nekem ez nagyon bejön . Később édes , poros likőrös illattá alakul , ami egész nap kíséri viselőjét . Hatósugara nem nagy , sőt.....mégis egyszerűen függőséget okoz. Megunhatatlan .

Penhaligon's Iris Prima

Penhaligon's Iris Prima
2018. november 19.

Ez a parfüm először egy ajándékba kapott kis fújós minta formájában érkezett , majd vettem belőle 5 ml-t . Elhasználtam , ami nagy szó , mert általában elajándékozom őket . Most pedig üveges maradék formájában érkezett a gyűjteményembe , teljes pompájában . Lehetne tartósabb , meg nagyobb hatósugarú , de én elég sokáig érzem magamon ezt a finom , virágos , bőrkabát illatot . Ragaszkodom ehhez a parfümhöz , pedig alapból a jóval brutálisabb illatokat szeretem , de ő elvarázsolt a szép dobozával , a csinos masnis üvegével és különleges illatával . 😍
Imádom , de mégis a leépítés áldozata lett .