Terkabarka

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Pineapple Mint Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Pineapple Mint Moisturising Lip Balm SPF15
2020. május 18.

Általában nem szeretem a (mű)ananászos illatokat, de ez nekem is szerelem! Nekem inkább pina colada illat, valamiért egy kis megbújó kókuszt is érzek benne és ez így együtt fenomenális. A minősége a megszokott carmex, nincs is mit ragozni rajta :)

Isana Duschgel Travel More Worry Less

Isana Duschgel Travel More Worry Less
2020. május 14.

Anno az Avonnak volt a day spa (vagy mi) sorozatban holt tengeri (szürke) tusfürdője, annak volt ilyen illata és én imádtam.
Valóban kissé férfias, de én szeretem a kissé férfias illatokat, ez igazi nyári zápor illat. Földes-vizes, nagyon frissítő
Kár érte, hogy limitált volt, azóta is keresném, de attól tartok, a travel more, worry less név miatt nem mostanában fogják visszahozni, pedig betáraznék. Ha valaki látja mostanában (akár más névvel) kérem jelezze megjegyzésben, arról akkor kapok értesítést. Köszi :)

Balea Pacific Vibes Tusfürdő

Balea Pacific Vibes Tusfürdő
2020. május 14.

Különleges, finom, nőies illat, kár, hogy limitált. Ahogy látom, nem vagyok egyedül a véleményemmel, mert szépen le van rabolva a DM polcairól. Én is beszereztem 3-at mert többször megjártam már a limitáltakkal, hogy vágytam volna még rá, de már nem volt.