Terkabarka

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. január 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Chanel Les Beiges Healthy Glow Hydrating Lip Balm

Chanel Les Beiges Healthy Glow Hydrating Lip Balm
2021. május 11.

Eredetileg 2 csillagot adtam neki, azt is csak jóindulatból, de az az érdekes helyzet állt elő, hogy minden kritikám ellenére kifejezetten megszerettem ezt a kis szépséget. A kritikám továbbra megállja a helyét és biztosan nem éri meg az árát, ha azt nézzük, mit nyújt, de közben meg olyan szép, amíg tart, hogy leszek olyan hülye, és újraveszem, ha elfogyott. 5 csillagot akkor sem adnék neki, ha pisztolyt tartanának a fejemhez, de 4 csillagot talán ér a szerelem

2021. március 17.
Intense árnyalatban van meg, az én számon egy egészséges, leginkább "my lips but better" szín, ami rendkívül szépen mutat és szépen is kopik le. Adja a luxi életérzést a külsejével és a gyönyörű színével. Nagyjából ennyi a pozitívum, amit el tudok róla mondani...
Kb annyira ápol, mint a Sensai intense lasting rúzsaim (amik amúgy tényleg ápolnak kissé), csak azok legalább tartósak is, ez meg nem. Kb 1 óra alatt, ha nagyon nem csinálok a számmal semmit, akkor kb 1,5 óra alatt teljesen eltűnik a számról és a hidratáltság érzés is csak addig tart, amíg fel nem szívódik, tehát inkább a zsíros érzet teszi komfortossá a viselését, nem pedig a valódi hidratálás. Pedig elvileg pont ez lenne a lényege...
Az ára irreálisan magas ahhoz képest, amit nyújt. Nem szoktam vitatkozni az árról, mert szeretem a luxi termékeket, és rúzsok esetén különösen látványos a különbség a drágább és az olcsóbb termékek minősége között (mind a szín, mind az ápolás, mind a tartósság terén). Ennek a terméknek a minősége viszont semmivel sem jobb, mint egy átlagos színezett - és hidratálásban semmiképp sem erős - ajakápolónak, sőt, szerintem max fele áron is találnánk sokkal jobb terméket.
Valójában teljes pénzkidobás ez az ajakápoló, csak azért kapja meg a második csillagot is, mert a külcsín olyan kis csini és mert szépen kopik (ez utóbbi az egyetlen, amiből látszik a minőség)

Estée Lauder Pure Color Envy Blush - Rebellious Rose

Estée Lauder Pure Color Envy Blush - Rebellious Rose
2021. április 26.

Gyönyörű kívül-belül!
A csomagolás elegáns és cuki-babrálnivaló a gumiszerű műanyag tetejével.
A pirosító maga vadul néz ki a dobozban, de ezzel igazi (el)pirulást lehet szimulálni, nagyon természetes a végeredmény. Iszonyat pigmentált, tehát nagyon óvatosan kell bánni vele, cserében egy életre elég a mennyiség.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2021. április 26.

Update:
Vásároltam ezt-azt az EL-től, ajándékba érkezett nesszeszerben egy kis kiszerelés a Rose Tea színből, ami egy szép mályvás nude. A színe jól mutat rajtam, minőségben viszont nagyon elmarad az élénkebb társaitól. Max 2-3 óra alatt magától is eltűnik, az ivást sem bírja. Csalódás, -2 pont a kiszámíthatatlansága miatt...

2019. május 27.
Ezt a rúzst csak próbálni volt szerencsém, azt többször is. Viszont nem birtoklok egyetlen színt sem, aminek oka csupán annyi, hogy nem találtam olyan árnyalatot, amit 100%-osan magaménak éreztem volna. Az üzletben gyönyörűnek tűnik a számon, aztán kimegyek természetes fényre és ott már mégsem az, amit keresek. (ennél az árkategóriánál már úgy veszek rúzst, mint alapozót, minden fényben megvizsgálom magamon)
Minőségben csúcs, azaz pont az, amit az ember lánya elvárna egy ilyen áru terméktől. Nem szárít, iszonyat tartós, még evés után is fent marad. Az a fajta rúzs, aminek a krémes fénye egy idő után felszívódik, a szín viszont ott marad nagyon természetesen, érezhetetlenül.
Én a Sensai intense lasting rúzsok között találtam több olyan árnyalatot is, amiért oda vagyok meg vissza és minőségben ugyanez (talán egy hajszálnyival még tartósabb), úgyhogy ha valaki hozzám hasonlóan nem találja meg a szerelem színt ebből a rúzsból, annak jó szívvel tudom ajánlani a Sensai IL rúzsait, árban és minőségben is ugyanez a kategória
Az ízlésem miatt nem vonok le pontot, a rúzs maga tényleg egy csoda :) Lehet mondani, hogy drága, de én már úgy vagyok, hogy inkább legyen kevesebb tökéletesen jó rúzsom, mint több átlagosan rossz