terke29

Creativ Chaos by Terke
Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Creativ Chaos by Terke
Regisztráció dátuma: 2012. június 17.
Bőrprobléma: -

Megnézem

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2015. január 28.

Kiváltotta a jojoba-sheavaj pocakkencémet.Nem olcsó,de mivel csak pocakra és combra-deréktájra kenem,szerintem ezzel a meglévővel,és max még egy tubussal kihúzom májusig(akkor meg már majd valami feszesítő krém kell.. :) ). Nagyon sűrű,gazdag illatmentes krém,erősen hidratál,nem hagy nyomot maga után,csak hidratált puha bőrt.

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló

Vichy Idéalia Eyes Szemkörnyékápoló
2015. január 28.

Sziasztok,Terke vagyok.Függő.Ha nem kapom meg a mindennapi adagomat,jelentkeznek az elvonási tünetek. Látom,hogy ez kence sem valami népszerű itt,nekem valamiért mégis bevált.Sőt.Annál is jobban.A jól megszokott vegyes-zsíros bőrömből először zsíros,majd utána száraz(értsd:berepedező,hámló,foltos,dehidratált)lett,és ez a folyamat a szemem körül volt csak igazán látványos.Próbáltam shea vajat,jojoba olajat,tiszta E-vitamin cseppet,nem váltak be.Aztán kaptam ebből a krémből 5 minta-tasaknyit,azóta töretlen a rajongásom.Hidratált,rugalmas,nem dagadt a szemem alja,a kezdődő pici ráncaim eltűnni-,a karikáim,meg egyáltalán nem -látszanak.Hihetetlen számomra,hogy pont egy Vichy oldja meg a problémát,de így van.

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Serum
2015. január 28.

Amióta várandós vagyok,a bőröm megbolondult. :S Először olyan zsíros lett,hogy akneroxidon kívül más nem használt,majd miután ez lecsengett,teljesen száraz lett.Semmi vegyes-zsíros,vagy normál.Neem. Száraz. A Barátnőm a dealerem,hősiesen hordozza nekem a mindenféle minta és próba kencéket,és jelentem végre megvan.Ez az,amitől normalizálódni látszik a helyzet. Nappalra tiszta jojoba olaj és TBS E-vitaminos krém,estére ez a szérum,és reggel magamra sem ismerek :) Valóban van egy kis csúszós réteg az arcomon utána,de ez 10-15perc alatt beszívódik,aztán nyoma sincs,ahogy illata sem, Sosem gondoltam,hogy valaha egy Vichy krém mellé ezt írom,de : jó.Nagyon jó.