Terru

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Senses Lagoon Tusfürdő

Avon Senses Lagoon Tusfürdő
2021. november 7.

Réges régen úgy tíz évvel ezelőtt volt egy ilyen tusfürdőm. Mit egy, folyton csak ezt hasznâltam. Imádtam az illatát, jól habzott, tisztított. Viszont mikor babát vártam szárítani kezdte a bőrömet, lehet hormonok meg egyéb miatt változott a bőröm. Mikor a pocaklakóm megérkezett tettem egy próbát de továbbra is nagyon száraz lett tőle a bőröm. Nemrégiben az akkori pocaklakóm most már a lánykám kapott egyet és gondoltam nosztalgiázom kicsit és dugiba kipróbáltam a Lagoon-t. 😁 Néztem is nagyot. A jó tulajdonságai megmaradtak, de egyáltalán nem szárított, sőt még puha is lett a bőröm és az illat is soká megmarad. Nyilván a technológián változtattak annyi idő alatt és a tusi jobb lett. Ha ez elfogy biztos veszek újat.

Avon Passion Dance Kölnipermet

Avon Passion Dance Kölnipermet
2021. november 7.

Valaha volt ilyen parfümöm, de nem lettünk barátok mivel borzasztó erőteljes szaga volt szâmomra. Tovább is adtam. Viszont kaptam egy ilyen illatpermetet ês a nosztalgia miatt fújtam magamra. Az illata egy az egyben mint a parfümé(már jártam úgy egyébként, hogy a testápoló/permet nem pont olyan volt mint a parfüm) csak nem olyan tolakodó. Most ősszel szivesen fújkâlom magamra itthon. Ahhoz kélest, hogy csak permet nagyon tartós, sőt némely parfümnél tartósabb.
A parfüm változatát nem veszem újra, de ez a permet megnyert.

Oriflame Possess

Oriflame Possess
2021. október 27.

A Krémmánián lévő megosztó vélemények miatt egyrészt tartottam tőle másrészt kíváncsi is lettem. A katalógust lapozva mindig gyönyörködtem az üvege milyen gyönyörű. Az 50 milis vâltozatot nem mertem bevállalni ezért megvettem a táskabarát kis verziót. Rajtam az ananász érződik a legjobban ami nem baj mert szeretem. Kissé édes de nem fojtós. Ami nem tetszik az az, hogy hamar bőrközelivé válik de viszont ott egész nap kitart. A hajamon mosásig megmarad az illat, a ruhákon úgyszintén. A teljes ára nagyon sok viszont leárazáson szerintem megéri. Tény, hogy LVEB beütése van kissé, de mégis érezni, hogy ez azért más. Akinek tetszik a LVEB de nem akarja egyik veséjét eladni, hogy megvegye a Possess tökéletes variáció. Amikor akciós mindig újraveszem.