Testbe

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. június 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras
2016. március 31.

Nagyon szeretem az illatát! Finom édes és zuhanyzás után sokáig érzem még magamon. Az állaga is szuper, nem túl sűrű de nem túl folyós, kevés is elég belőle. Szívesen veszem majd újra.

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2016. március 24.

Kevés pontot tudok csak adni, mert bizony nem vízálló. Az igaz, hogy egy könnyű esőt kibír, de még egy diszkrét sírást is (pl hagyma vágásnál), de a múltkor direkt beálltam vele a zuhany alá, hogy megnézzem, igazi vízben hogy teljesítene, és bizony jött a panda szem meg a szembe folyás azonnal. :/ Adok neki azért 3 csillagot, mert az tény, hogy más spiráljaim még az esőt meg a sírást se bírják ki, de attól még ebben pl úszni biztos nem lehet, márpedig én ezt várnám el, ha egyszer vízállóként árulják.

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk

Freeman Uborkás Lehúzható Arcmaszk
2016. február 20.

A műanyag tasakos arcmaszkokkal mindig az volt a bajom, hogy túl sok volt egy tasakban, úgyhogy ebben imádom, hogy annyit nyomok ki, amennyi pont kell. Nagyon könnyű felkenni és szépen, egyenletesen szárad lehúzhatóvá. Nem számolom, meddig várok vele, de szerintem 15 perc alatt már biztos teljesen száraz. Szépen egyben lejön és után nagyon puha érzésű a bőröm. A páromnak is felkentem egyszer, neki is tetszett a hatása, meg az uborkás illata. :) Hetente egyszer használom és hosszú távon tényleg látszik a tisztító hatása, szép rendben tartja az orrom környékét is. Ajánlom mindenkinek, fantasztikus termék!