Best of Beauty 2019

tetty08

Regisztráció dátuma: 2012. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2013. február 7.

Nekem nagyon bevált, sokat javult a bőröm állapota. Megnyugtatja, ápolja az arcom és elmulasztja a pattanásaimat. Számomra ez csodaszer.

Terra Naturi Szemöldökfesték

Terra Naturi Szemöldökfesték
2013. január 24.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Sokáig nem találtam olyan szemöldökszínezőt, aminek a színe egyezett a hajszínemmel. Vagy túl sötét, vagy túl világos volt a végeredmény. Ez az első, amivel 100%-ig elégedett vagyok. Nagyon praktikus, hogy két szín van benne, így mindenki kikeverheti a tökéletes árnyalatot.
Fél éve használom, azóta változatlanul imádom.

Bellapierre Alapozó

Bellapierre Alapozó
2013. január 24.

Nem rossz alapozó, szépen fed, a bőröm is szereti, nem pattanásosodok tőle. Ezután nem szükséges púderezni. Nekem egész nap kitart. Nem bántam meg, hogy megvettem, de szerintem lehet találni hasonlót kedvezőbb áron.

Update: Sokat javult a bőröm állapota, aminek leginkább belső (táplálkozás,életmód) okai vannak. Néhány bőrhibától eltekintve (piros foltok), nincs szükségem korrigálásra. Azóta ezt a terméket korrektorként viszem fel lapos korrektorecsettel a takarást igénylő helyekre. Szuper a fedése, mégis annyira természetes, egybeolvad a bőrömmel. Sokan megjegyezték azóta, hogy igazi bababőröm van. Korrektorként 5* számomra, de mivel alapozóként árulják, marad a 4*.